Відгуки наших стажерів

Відгуки наших стажерів

Допомагаємо розпочати кар'єру у стафінговій індустрії й ділимося відгуками стажерів ANCOR
Зробила перший крок у "внутрішню кухню" ANCOR. На рівні здорового глузду, я досить багато розуміла загальних характеристик кандидатів і того, як слід поводитися на інтерв'ю, але завдяки стажуванню я дізналася дуже багато специфіки різних професій, типів посад, вікові переваги, тощо. З моєю командою рекрутменту мені супер комфортно. На будь-яке питання швидко і детально відповідають, перший час після інтерв'ю спеціально розповідали кожну деталь, чому кандидат сподобався або не сподобався. А зараз я вже не стажер, а співробітник компанії!
Кондакова Анастасія
Я надзвичайно вдячна моєму наставнику Ользі Гришко за корисні поради, цікаву інформацію та терпіння . Я була першим стажером за напрямком HR і, попри дистанційну роботу, я змогла подолати власний стереотип "я не зможу". Довгий час вважала, що творча робота - це не про мене, але за допомогою стажування я змогла відкрити у собі новий талант!

Спершу мені було незвично працювати в такому високому темпі, але з часом я змогла переналаштуватися та повірити в себе. Підтримка наставника була важливою для мене. Я навчилася працювати з соціальними мережами, створювати цікавий контент за допомогою фоторедакторів, чітко та грамотно висловлювати свої думки. Працювати в такій креативній команді було надзвичайно круто! 

Прокопець Олександра
Чудові колеги, затишний офіс, багато роботи. Навчилася легко спілкуватися із оточуючими і навчилася розподіляти завдання за критерієм важливості. Я навчилася боротися зі стресовими ситуаціями, заповнювати трудові книжки, вносити лікарняні, працевлаштовувати співробітників. Я була дуже старанна і наполеглива і колеги підтримували та навчали мене, за що я їм дуже вдячна. Зрештою, я отримала від ANCOR Ukraine пропозицію про роботу.
Бондарук Алла

Моє стажування в ANCOR пройшло чудово. Понад 5 місяців я працювала стажером SMM, а саме створювала й розробляла контент для сторінки в соціальній мережі Instagram @ancor_start_ukraine. Я здобула досвід, завдяки якому вдосконалила свої вміння створювати креативи та писати цікаві тексти.  

Після закінчення стажування я отримаю рекомендаційний лист задля подальшого працевлаштування. Вцілому, враження від стажування були позитивними й захоплюючими.  

Петренко Катерина
Дуже добре, мені сподобалося стажування у департаменті Рекрутменту, сподобалося як мій наставник Юлія Кіріллова побудувала програму навчання. Складно було тільки спочатку, наприклад, робити перші дзвінки кандидатам, працювати зі складними питаннями та із запереченнями. Якщо чесно, найскладніше було просто подзвонити. Але в мене все вийшло! Я навчилася правильно проводити телефонне інтерв'ю, а потім – і особисте інтерв'ю. Я просто в захваті від рекрутменту! У стажуванні сподобалося те, що мені дійсно багато довіряли. Покращувати у програмі стажування нічого, я задоволена результатом. І отримала пропозицію про роботу
Марія Шамрай
В ANCOR працюється відмінно! Складно було на початку, тому що все було новим і незвичним, але цю проблему вирішують час і прагнення, плюс тут ніяк не обійтися без підтримки наставників і команди (її більш ніж достатньо). Моя особиста перемога - телефонні обдзвони кандидатів. Було важко пересилити своє збентеження, але завдяки Каті Власовій (мій ментор) я змогла побудувати правильний план ведення телефонних розмов з претендентами. Враження вкрай позитивні! Стажування допомогло мені визначитися з тим, куди я хочу рухатись у майбутньому. Компанія та її співробітники дуже стараються, щоб стажерам було комфортно.
Софія Григорович
Моє стажування в ANCOR Ukraine почалося доволі несподівано. Але як кажуть «щось несподіване може стати для тебе чимось насправді особливим». Так і вийшло! Спонтанна заявка на стажування привела мене до бажаного досвіду у сфері маркетингу. Я потрапила до чудової команди, де мені дають цікаві різнопланові завдання а також, що важливо, враховують та цікавляться моїми думками. Це стажування - чудовий старт для моєї кар’єри і я дуже вдячна за таку можливість!
Кондратьєва Софія
Я знайшла в ANCOR чимало різних можливостей для навчання. Мені надали доступ до корпоративної бібліотеки, де можна знайти книги різних жанрів і тем та доступ до внутрішніх лекцій і курсів ANCOR. Я дуже рада, що потрапила до відділу маркетингу і моєї наставницею стала Ірина Кононова. Ми були завжди у важливі моменти на зв'язку. Ірина допомогла мені адаптуватися і завжди давала зворотний зв'язок на всі завдання, познайомила з усією міжнародною компанією маркетингу. В ANCOR у мене було багато «вперше». Завдяки стажуванню я набула досвіду роботи в міжнародній команді і дізналася про особливості ринку і роботи каналів комунікацій в Україні і в інших країнах.
Владислава Віннікова
Мої перші враження про ANCOR Ukraine склалися ще до початку стажування, а саме з ярмарок вакансій в університеті, де я навляюсь, та з численних заходів для студентів під назвою HR Inside. Для мене ANCOR став компанією, яка близька до студентів та бачить в них потенціал. Загальні враження більш ніж позитивні. Навіть не віриться, що добігає кінця 3й місяць в компаній, час пройшов надзвичайно швидко. Але я отримав пропозицію про роботу! Тож – перспектива є!
Ярощук Валерій
Залишити відгук
Поділитися досвідом співпраці з ANCOR
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...