Відгуки наших стажерів

Відгуки наших стажерів

Допомагаємо розпочати кар'єру у стафінговій індустрії й ділимося відгуками стажерів ANCOR
Мої перші враження про ANCOR Ukraine склалися ще до початку стажування, а саме з ярмарок вакансій в університеті, де я навляюсь, та з численних заходів для студентів під назвою HR Inside. Для мене ANCOR став компанією, яка близька до студентів та бачить в них потенціал. Загальні враження більш ніж позитивні. Навіть не віриться, що добігає кінця 3й місяць в компаній, час пройшов надзвичайно швидко. Але я отримав пропозицію про роботу! Тож – перспектива є!
Ярощук Валерій
Я надзвичайно вдячна моєму наставнику Ользі Гришко за корисні поради, цікаву інформацію та терпіння . Я була першим стажером за напрямком HR і, попри дистанційну роботу, я змогла подолати власний стереотип "я не зможу". Довгий час вважала, що творча робота - це не про мене, але за допомогою стажування я змогла відкрити у собі новий талант!

Спершу мені було незвично працювати в такому високому темпі, але з часом я змогла переналаштуватися та повірити в себе. Підтримка наставника була важливою для мене. Я навчилася працювати з соціальними мережами, створювати цікавий контент за допомогою фоторедакторів, чітко та грамотно висловлювати свої думки. Працювати в такій креативній команді було надзвичайно круто! 

Прокопець Олександра
Моє стажування у відділі маркетингу з ANCOR було наповнене викликами для мене, які зараз для мене стали чудовим досвідом. Я дуже вдячна моєму керівнику Ірині Кононовій, яка давала мені змогу творчо відкритися, я змогла показати свої ідеї, деякі з них були прийняті! Я пройшла чудову школу, яка була наповнена цікавими та нестандартними завданнями.

Робота в компанії наповнена дружньою атмосферою, яка надихає на ще кращі результати, оскільки тут надається велика кількість можливостей для вдосконалення своїх навичок та знань. Мій період стажування пройшов надто швидко та корисно, що ніколи не буде забуте мною. Дякую ANCOR за таку крутий шанс розкрити себе!

Посідай Катерина
Дуже добре, мені сподобалося стажування у департаменті Рекрутменту, сподобалося як мій наставник Юлія Кіріллова побудувала програму навчання. Складно було тільки спочатку, наприклад, робити перші дзвінки кандидатам, працювати зі складними питаннями та із запереченнями. Якщо чесно, найскладніше було просто подзвонити. Але в мене все вийшло! Я навчилася правильно проводити телефонне інтерв'ю, а потім – і особисте інтерв'ю. Я просто в захваті від рекрутменту! У стажуванні сподобалося те, що мені дійсно багато довіряли. Покращувати у програмі стажування нічого, я задоволена результатом. І отримала пропозицію про роботу
Марія Шамрай
Я знайшла в ANCOR чимало різних можливостей для навчання. Мені надали доступ до корпоративної бібліотеки, де можна знайти книги різних жанрів і тем та доступ до внутрішніх лекцій і курсів ANCOR. Я дуже рада, що потрапила до відділу маркетингу і моєї наставницею стала Ірина Кононова. Ми були завжди у важливі моменти на зв'язку. Ірина допомогла мені адаптуватися і завжди давала зворотний зв'язок на всі завдання, познайомила з усією міжнародною компанією маркетингу. В ANCOR у мене було багато «вперше». Завдяки стажуванню я набула досвіду роботи в міжнародній команді і дізналася про особливості ринку і роботи каналів комунікацій в Україні і в інших країнах.
Владислава Віннікова
Чудові колеги, затишний офіс, багато роботи. Навчилася легко спілкуватися із оточуючими і навчилася розподіляти завдання за критерієм важливості. Я навчилася боротися зі стресовими ситуаціями, заповнювати трудові книжки, вносити лікарняні, працевлаштовувати співробітників. Я була дуже старанна і наполеглива і колеги підтримували та навчали мене, за що я їм дуже вдячна. Зрештою, я отримала від ANCOR Ukraine пропозицію про роботу.
Бондарук Алла
Залишити відгук
Поділитися досвідом співпраці з ANCOR
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...