Відгуки наших співробітників

Відгуки наших співробітників

Ми постійно розвиваємося, шукаємо нестандартні рішення й на нас можна покластися. Ми про себе:
У компанії я працюю понад 7 років, прийшла в ANCOR у 2013 році. Моя історія - той випадок, коли не тільки ми можемо допомогти клієнту знайти собі персонал в команду, але і клієнт може надати аналогічну послугу.

Після декрету я шукала собі роботу, неодноразово бачила, що в ANCOR відкрита позиція рекрутера в Дніпрі, але навіть маючи досвід у рекрутменті, не відгукувалася на дану вакансію, оскільки там була вимога: знання англійської мови, а в мене з цим була печалька. Продовжуючи пошук роботи, я прийшла на співбесіду в компанію, яка на той момент співпрацювала з ANCOR. 
Савченко Анна
Старший консультант по роботі з Південно-Східним регіоном
Я працюю в ANCOR Ukraine з 2007 року, починала з позиції керівника львівської філії. Зараз працюю на посаді керівника відділу регіонального рекрутменту. Я відповідаю за обслуговування клієнтів ANCOR за напрямками рекрутмент і HR-консалтинг у західному, південному та східному регіонах України; координую роботу наших філій у Львові, Одесі та Дніпрі.

Спочатку в ANCOR мене приваблювала широта відповідальності, відчуття значущості та корисність моєї роботи. 
Юлія Шилкевич
Керівник відділу регіонального рекрутменту
Я працюю в ANCOR 9 років. Коли я це осягнула, в голові промайнуло щось про швидкоплинність часу )

Компанія постійно змінюється, ставить перед тобою амбітні завдання. Ділиться інформацією. Довіряє самостійному співробітникові, який довів власну ефективність. Для ANCOR важливий розвиток (як для самої компанії, так і співробітників), це навіть записано в цінностях. Серед інших цінностей - вміння і бажання мислити швидко і масштабно, діяти рішуче і досягати вибухових результатів.

Такий геном. Маркетологи і HR мене точно зрозуміють )))

Ірина Кононова
Старший маркетолог
Підбір персоналу - це та сфера, в якій я хотіла себе спробувати. Було приємно, коли Анна Рудь мене запросила на співбесіду. Раніше вона мені пропонувала роботу з іншими проектами для клієнтів ANCOR. У компанії я вже 9 місяців (народження нового фахівця). Спочатку було непросто, потрібно було поринати в суть роботи, зрозуміти методи і, звичайно, багато говорити. У грудні мене перевели до відділу проектного підбору. Приємно бути причетною до крутих проектів великих міжнародних брендів. Попереду у мене ще багато цікавого в компанії, і поруч зі мною - потрібні люди, готові допомогти і поділитися своєю експертизою. Так що вперед, до нових перемог!
Єлизавета Макрякова
Фахівець з підбору персоналу
Усім привіт! У команді ANCOR я з 16 квітня 2018 року, в компанію потрапила через 4 місяці з моменту співбесіди. За рік до співбесіди я планувала міняти роботу та пов'язувати її зі сферою підбору персоналу. Оскільки не було досвіду, спеціально читала літературу, щоб мати певну компетенцію та пройти інтерв'ю. Всесвіт мені послав те, що треба. Рекомендую всім починати роботу рекрутером у кадровій компанії і, звичайно, бажано в такій, як ANCOR, адже це справжня школа рекрутменту для сміливих.

Потрапила я відразу на класний проект, ми підбирали 140 VIP-водіїв зі знанням англійської мови, вели переговори з клієнтом англійською, надавали підтримку під час всього періоду співпраці. Шикарний і незабутній час з самого початку кар'єри! Дякую за довіру.

Дарина Груздєва
Старший консультант
Я прийшла в ANCOR працювати асистентом кадрового відділу. Згодом виросла до фахівця і потім дізналася про відкриту вакансію HR-менеджера. Спробувала свої сили. В ANCOR я працюю з 2016 року, а на даній позиції - з 2019-го.

Найцінніше в роботі для мене: work and life balance і цікаві проекти. Найголовніші бонуси в ANCOR - ДМС й англійська. У роботі мені подобається спілкуватися з людьми, бути організатором крутих подій та допомагати колегам!
Ольга Гришко
HR-менеджер
Я працюю в ANCOR вже 14-й рік. За цей час я пройшла шлях від посади координатора до керівника групи департаменту аутсорсингу. У роботі мене мотивує наявність постійних нетривіальних завдань, можливість спілкуватися з клієнтами з різних галузей економіки, що дозволяє завжди тримати руку на пульсі розвитку бізнесу.

Також мене мотивують цікаві завдання з боку клієнтів, їх нестандартність, що дозволяє завжди знаходити вихід і продумувати індивідуальні процедури для кожної ситуації. Мене мотивують співробітники клієнта - вони завжди такі різні: вони ніколи не дають можливості занудьгувати. 
Олена Корольова
Керівник групи
Залишити відгук
Поділитися досвідом співпраці з ANCOR
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...