Відгуки наших співробітників

Відгуки наших співробітників

Ми постійно розвиваємося, шукаємо нестандартні рішення й на нас можна покластися. Ми про себе:
Підбір персоналу - це та сфера, в якій я хотіла себе спробувати. Було приємно, коли Анна Рудь мене запросила на співбесіду. Раніше вона мені пропонувала роботу з іншими проектами для клієнтів ANCOR. У компанії я вже 9 місяців (народження нового фахівця). Спочатку було непросто, потрібно було поринати в суть роботи, зрозуміти методи і, звичайно, багато говорити.
Єлизавета Макрякова
Фахівець з підбору персоналу
Я працюю в ANCOR вже 14-й рік. За цей час я пройшла шлях від посади координатора до керівника групи департаменту аутсорсингу. У роботі мене мотивує наявність постійних нетривіальних завдань, можливість спілкуватися з клієнтами з різних галузей економіки, що дозволяє завжди тримати руку на пульсі розвитку бізнесу.
Олена Корольова
Керівник групи
Моя професійна кар'єра в ANCOR розпочалася у листопаді-грудні 2020 року, коли я розпочала стажування в ANCOR у департаменті маркетингу. Вже понад рік я набираюсь нового досвіду та знань у такій великій команді.

Головна цінність роботи ANCOR – сама команда, яка створює комфортні та дружні умови для успішного виконання спільних завдань.
Катерина Посідай
асистент департаменту маркетингу
Я прийшла в ANCOR працювати асистентом кадрового відділу. Згодом виросла до фахівця і потім дізналася про відкриту вакансію HR-менеджера. Спробувала свої сили. В ANCOR я працюю з 2016 року, а на даній позиції - з 2019-го.

Ольга Гришко
HR-менеджер
Я працюю в ANCOR Ukraine з 2007 року, починала з позиції керівника львівської філії. Зараз працюю на посаді керівника відділу регіонального рекрутменту. Я відповідаю за обслуговування клієнтів ANCOR за напрямками рекрутмент і HR-консалтинг у західному, південному та східному регіонах України; координую роботу наших філій у Львові, Одесі та Дніпрі.
Юлія Шилкевич
Керівник відділу регіонального рекрутменту
Я працюю в ANCOR 9 років. Коли я це осягнула, в голові промайнуло щось про швидкоплинність часу )

Компанія постійно змінюється, ставить перед тобою амбітні завдання. Ділиться інформацією. Довіряє самостійному співробітникові, який довів власну ефективність. Для ANCOR важливий розвиток (як для самої компанії, так і співробітників), це навіть записано в цінностях. Серед інших цінностей - вміння і бажання мислити швидко і масштабно, діяти рішуче і досягати вибухових результатів.

Ірина Кононова
Старший маркетолог
У компанії я працюю понад 7 років, прийшла в ANCOR у 2013 році. Моя історія - той випадок, коли не тільки ми можемо допомогти клієнту знайти собі персонал в команду, але і клієнт може надати аналогічну послугу.
Савченко Анна
Старший консультант по роботі з Південно-Східним регіоном
У команді ANCOR я з 16 квітня 2018 року, в компанію потрапила через 4 місяці з моменту співбесіди. За рік до співбесіди я планувала міняти роботу та пов'язувати її зі сферою підбору персоналу.

Рекомендую всім починати роботу рекрутером у кадровій компанії і, звичайно, бажано в такій, як ANCOR, адже це справжня школа рекрутменту для сміливих.

Дарина Груздєва
Старший консультант
Залишити відгук
Поділитися досвідом співпраці з ANCOR
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...