Відгуки наших кандидатів

Відгуки наших кандидатів

За 30 років діяльності група компаній ANCOR працевлаштувала 200 000+ кандидатів. Дякуємо за відгуки про нашу роботу.
Я отримав нагоду взаємодіяти зі співробітником ANCOR – Наталією. Наша комунікація проходила в ненав'язливій, приємній формі спілкування. На нове місце роботи я вийшов приблизно через 1,5 місяці з моменту першої співбесіди.
Михайло Селіванов
Заступник директора з юридичних питань компанії «ЕВЕРІ»
Моя співпраця з Анною Цимбал розпочалась у середині жовтня минулого року. Я направив своє резюме на вакансію, розміщену ANCOR – й Анна мені зателефонувала, після чого пройшов онлайн-співбесіду, а потім інтерв’ю з роботодавцем.

Під час онлайн-співбесіди з Анною та її колегою припала до душі дружня атмосфера, чіткі питання та уточнення. Також сподобався супровід та рекомендації перед співбесідою з перспективним роботодавцем.

Сергій Ільєнко
Начальник служби безпеки в компанії «Bontrup Ukraine»
За даним проектом з ANCOR я працюю вже другий рік та мав можливість комунікувати з Дариною. Нашою співпрацею повністю задоволений, а зокрема - організацією робочих процесів на високому рівні! Хочу висловити особливу подяку Дарині за залученість і оперативність в такий важкий період карантину.
Сергій Тацюк
Супервайзер компанії «Bacardi Martini»
В ANCOR Ukraine я спілкувалася з Аліною Шпаковою. Вона підтримувала мене на всіх етапах пошуку роботи. Я можу сказати, що Аліна мила і приємна дівчина – побільше б таких співробітників! Відповідала мені завжди детально, чітко й оперативно. Вакансія, на яку я претендувала, була мені до вподоби і відповідала моїм вимогам. Я вийшла на роботу приблизно через два місяці після першої співбесіди. Але термін залежав тільки від роботодавця.
Рузанна Акопян
Помічник головного бухгалтера компанії Kerry
Я хочу передати велике дякую Анні, працівнику ANCOR, за приємне спілкування, супровід, підтримку до, під час і після співбесід. Вона для мене один з кращих HR, яких я зустрічала на своєму шляху. Анна запропонувала мені вкрій цікаву вакансію. Зараз йде другий місяць, як я працюю на новій роботі і дуже рада цьому. Я в шаленому захваті від роботи з ANCOR. Рекомендую й іншим моїм знайомим, які зараз шукають роботу, звертатися саме до вас!
Ксенія Дудка
Торговельний представник компанії «Алкон»
«ANCOR – це одна з найкращих компаній, з якими мені випала нагода співпрацювати. Прекрасне й завжди професійне ставлення до виконання своїх обов’язків. Особлива Анні й Єлизаветі. Колеги, ви - душа й серце компанії, дякуючи вам, найвибагливіші міжнародні компанії знайдуть свій ідеальний персонал!»

Інна Вакуленко
Receptionist компанії «Perigo»
Мені пощастило співпрацювати з Наталією Змєйковою, яку вважаю висококваліфікованим спеціалістом та справжнім професіоналом з хедхантингу. Вона уважна до деталей, дає корисні поради, задає правильні питання, і Ви відчуваєте її повну підтримку протягом усього проекту. На новому місці роботи я опинилася менше ніж місяць, включаючи ще переїзд до іншого міста!
Діана Мрига
Керівник відділу маркетингу компанії «Klingspor LTD»
Я працюю вже 1,5 роки з ТОВ «Анкор Персонал Україна». І хочу подякувати компанії за швидкий відгук на резюме (протягом пару годин). Прекрасна і оперативна робота з боку Аліни Шпакової, яка супроводжувала всі етапи проходження співбесіди. Вона підтримувала мене дистанційно під час інтерв’ю в конкретну компанію – неймовірно приємний HR, спілкування і робота з якою було неймовірним задоволенням. 
Дар'я Борзда
Бухгалтер компанії «Тева Україна»
Я мав нагоду спілкуватися з Наталією Щетініною, з якою було дуже приємно мати справу. Мені сподобалось надання детальної інформації щодо компанії для працевлаштування, вимог, умов та обов'язків на посаді, а також допомога при підготовці до співбесід. Вакансія мене привабила тим, що це відома міжнародна компанія, цікава та широка предметна область, можливість самостійної роботи, гідні умови та рівень компенсації праці. На роботу я вийшов приблизно через 1 місяць з дня першої співбесіди.
Віталій Шибанов
Менеджер з продажу компанії «Bang&Bonsomer»
Залишити відгук
Поділитися досвідом співпраці з ANCOR
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...