Відгуки наших кандидатів

Відгуки наших кандидатів

За 30 років діяльності група компаній ANCOR працевлаштувала 200 000+ кандидатів. Дякуємо за відгуки про нашу роботу.
Взаємодія зі співробітником ANCOR Анною мені дуже сподобалась. Я отримував постійний зворотній зв‘язок та інформування на всіх етапах нашої співпраці. Вакансія, з якою ми співпрацювали, була відкрита у міжнародній компанії, з можливістю розвитку. Роботу знайшов з першого разу. Дякую!
Андрій Кікоть
Сервіс-інженер компанії Väderstad
Я мав нагоду спілкуватися з Наталією Щетініною, з якою було дуже приємно мати справу. Мені сподобалось надання детальної інформації щодо компанії для працевлаштування, вимог, умов та обов'язків на посаді, а також допомога при підготовці до співбесід. Вакансія мене привабила тим, що це відома міжнародна компанія, цікава та широка предметна область, можливість самостійної роботи, гідні умови та рівень компенсації праці. На роботу я вийшов приблизно через 1 місяць з дня першої співбесіди.
Віталій Шибанов
Менеджер з продажу компанії «Bang&Bonsomer»
“Під час мого працевлаштування за допомогою ANCOR Ukraine було декілька співбесід. Хочеться відмітити професіоналізм консультантів з рекрутменту, особливо пані Ірини Стратілатової (м. Львів), які професійно і змістовно виконують свою роботу. Дякуючи компанії ANCOR Ukraine, я зараз працюю в провідній компанії, де є професійний розвиток і хороші умови праці. Бажаю ANCOR рости, розвиватись, закривати якомога більше вакансій і радувати шукачів роботи.”
Богдан Зам'ятний
"Сент-Гобен Україна"
За даним проектом з ANCOR я працюю вже другий рік та мав можливість комунікувати з Дариною. Нашою співпрацею повністю задоволений, а зокрема - організацією робочих процесів на високому рівні! Хочу висловити особливу подяку Дарині за залученість і оперативність в такий важкий період карантину.
Сергій Тацюк
Супервайзер компанії «Bacardi Martini»
Останнім часом я мав дійсне професійне задоволення від спілкування із Жанною Селіщевою: чітко, відповідально, пунктуально, доброзичливо - так тримати!! Ми співпрацювали за вакансією в моїй теперишній компаніі Сантен, перша позиція такого роду в СНД.
Богдан Литвин
Associate Medical Director, Сантен SA
В ANCOR Ukraine я спілкувалася з Аліною Шпаковою. Вона підтримувала мене на всіх етапах пошуку роботи. Я можу сказати, що Аліна мила і приємна дівчина – побільше б таких співробітників! Відповідала мені завжди детально, чітко й оперативно. Вакансія, на яку я претендувала, була мені до вподоби і відповідала моїм вимогам. Я вийшла на роботу приблизно через два місяці після першої співбесіди. Але термін залежав тільки від роботодавця.
Рузанна Акопян
Помічник головного бухгалтера компанії Kerry
Свою співбесіду я проходив разом з HR-спеціалістом Наталією. Вона постійно тримала мене в курсі того, що відбувається, брала участь у всіх етапах мого працевлаштування. За що я їй неймовірно вдячний, а також маю змогу назвати її кращим HR-менеджером, з яким мені довелося працювати.
Валерій Горбаченко
Спеціаліст з якості, Jungheinrich
Я хочу передати велике дякую Анні, працівнику ANCOR, за приємне спілкування, супровід, підтримку до, під час і після співбесід. Вона для мене один з кращих HR, яких я зустрічала на своєму шляху. Анна запропонувала мені вкрій цікаву вакансію. Зараз йде другий місяць, як я працюю на новій роботі і дуже рада цьому. Я в шаленому захваті від роботи з ANCOR. Рекомендую й іншим моїм знайомим, які зараз шукають роботу, звертатися саме до вас!
Ксенія Дудка
Торговельний представник компанії «Алкон»
Мені пощастило співпрацювати з Наталією Змєйковою, яку вважаю висококваліфікованим спеціалістом та справжнім професіоналом з хедхантингу. Вона уважна до деталей, дає корисні поради, задає правильні питання, і Ви відчуваєте її повну підтримку протягом усього проекту. На новому місці роботи я опинилася менше ніж місяць, включаючи ще переїзд до іншого міста!
Діана Мрига
Керівник відділу маркетингу компанії «Klingspor LTD»
Залишити відгук
Поділитися досвідом співпраці з ANCOR
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...