Взаємодія ІТ-спеціалістів та рекрутингових агенцій | ANCOR Ukraine
До переліку статей

Навіщо IT-фахівцям звертатися до рекрутингового агентства?

Навіщо IT-фахівцям звертатися до рекрутингового агентства?

Навіщо IT-фахівцям звертатися до рекрутингового агентства?

Протягом усього нашого досвіду підбору персоналу у сфері IT ми спостерігали стійке зростання попиту на технічних фахівців. Сьогодні можна без перебільшення сказати, що досвідчений та висококваліфікований розробник може одночасно розглядати 5, 10 чи навіть 15 потенційних роботодавців. Насправді це досить «заздрісне» становище, проте розгляд усіх можливих варіантів відбирає багато сил і часу.

Ось кілька причин, чому IT-фахівцям варто звертатися до рекрутингового агентства:

  • IT-рекрутер розповість більше, ніж можна дізнатися з опису вакансії
Будучи кандидатом, ви зіштовхнетеся з необхідністю детально вивчати кожного потенційного роботодавця, щоб зрозуміти, чи підходять вони вам з точки зору галузі, розташування, графіка роботи, бонусів та заохочень. Хороший рекрутер зможе швидко та детально відповісти на всі ваші запитання, та надасть більше інформації про компанію, ніж ви побачите в описі вакансії. Він зможе дати вам уявлення про репутацію та унікальні переваги кожної компанії.

IT рекрутер швидко визначає, яка позиція та компанія підійде вам найкраще, на підставі ваших умінь, навичок та цінностей: чи то малий бізнес, чи міжнародна корпорація. Не володіючи глибоким розумінням ринку та розумінням потенційних роботодавців, ви з більшою ймовірністю можете зробити неправильний вибір.

  • IT-рекрутери знають актуальні тренди ринку та нададуть вам рекомендації щодо розвитку кар'єри
Хороший IT рекрутер розповість вам про тренди ринку праці та найзатребуваніші в даний момент навички. Мови програмування розвиваються дуже швидко: кожні кілька років з'являються нові, а попередні старіють.

Так, 10 років тому С# та PHP були основними мовами для бекенда, проте сьогодні попит на них невеликий. З іншого боку, JavaScript став більш популярним завдяки затребуваності Node.js, React.js та Angular.js. Не говорячи вже про сполох популярності Golang!

Хороший IT рекрутер розповість про тренди найму в індустрії та популярності мов програмування, підкаже, які навички варто розвинути, щоб стати ще більш затребуваним кандидатом. Це може вплинути на майбутнє вашої кар'єри і перспективи заробітку.

  • IT-рекрутер – ваш представник та посередник щодо потенційних роботодавців
Хороший IT рекрутер переконається, що ваше резюме потрапить до потрібного менеджера і вимагатиме зворотній зв'язок після розгляду вашої кандидатури. Це суттєво збільшує ваші шанси на те, щоб обійняти бажану посаду.

Без перебільшення можна сказати, що робота з хорошим IT рекрутером - одне з найкорисніших рішень, яке може прийняти IT-спеціаліст під час пошуку роботи. І не забувайте: наші послуги є абсолютно безкоштовними для кандидатів!

  • Рекрутери - спеціалісти з продажу, ми ведемо переговори за вас
Ще один приємний бонус: рекрутер веде переговори з потенційними роботодавцями за вас і досягає кращого оффера. Хороший рекрутер має чудові навички комунікації, і допоможе вам не тільки підібрати найкраще місце для роботи, але і запропонує вашу кандидатуру роботодавцю за найкращими умовами.

Якщо ваша кандидатура відхиляється, рекрутер домагається зворотного зв'язку. Навіть за підсумками невдалої співбесіди, у вас буде чітке уявлення про свої слабкі та сильні сторони в очах роботодавця, та розуміння того, в який бік розвиватися далі, щоб підвищити свою цінність на ринку праці та згодом отримати роботу мрії.

ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...