Топ 7 помилок під час співбесіди
До переліку статей

Топ 7 помилок під час співбесіди

Топ 7 помилок під час співбесіди

ТОП 7 ПОМИЛОК ПІД ЧАС СПІВБЕСІДИ​

Інтерв'ю не завжди проходять вдало. Що ж роблять кандидати, щоб залишити після себе погане враження?

Наші фахівці з підбору персоналу визначили 7 типових помилок кандидатів на інтерв'ю:

  • Кандидат не налаштований на спілкування, відповідає на питання коротко, загальними фразами, не приводить приклади своїм твердженням. Створюється таке враження, що робота йому не потрібна.
  • Кандидат слухає неуважно, перериває рекрутера, коли той говорить.
  • Кандидат не підготовлений до онлайн-інтерв'ю, не перевіряє, як працює чат, при підключенні через телефон часто видно тільки очі та ніс кандидата, або не працює звук.
  • Кандидат каже нещиро, надто багато хвалиться, розповідає тільки про позитив, замовчує про мінуси. Якщо запитати його про очікування - у кандидата все нормально, бажань немає і складається враження, що для нього не має значення, де працювати.
  • Кандидат скаржиться на колишнє робоче місце, показує емоційну нестабільність і неготовність працювати на іншому місці.
  • Кандидат говорить тільки про гроші, вказує на вищу зарплату як на єдину причину зміни роботи.
  • Кандидат каже неправду про досвід роботи або розповідає про роботу, яка не вказана в резюме. Вагається з відповіддю на уточнювальні питання, яку посаду займав/ла та які були завдання.
Наша рекомендація:
Якщо під час співбесіди ви розумієте, що запропонована робота не подобається (це нормально, таке буває) - все одно не варто псувати враження про себе. Рекрутер обов'язково запам'ятає вас, і коли з'явиться робота вашої мрії, шансів взяти участь в конкурсі вдруге буде небагато.

ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...