Аналіз ринку праці за запитом роботодавця - Talent Mapping | ANCOR

Talent Mapping

Аналіз ринку праці за запитом замовника

Talent Mapping — вкрай популярна консультаційна послуга за напрямком підбору персоналу, спрямована на збір і аналіз даних щодо ринку праці відповідно до запиту клієнта. Глибока експертиза ANCOR за напрямком професійного підбору кадрів дозволяє провести повноцінне дослідження, результати якого допоможуть замовнику побачити «повну картину» саме за тими параметрами, які важливі йому для прийняття бізнес-рішень.

Дані, отримані в результаті аналізу, буде використано з метою ефективного пошуку працівників на конкретні вакансії або враховано під час прийняття управлінських рішень відносно управління кадрами, організаційного розвитку, стратегічного та операційного планування, маркетингових досліджень, тощо.

Переваги ANCOR

  • Безпосередній доступ до інформаційного поля: ми бачимо весь ринок і працюємо з кандидатами щоденно.
  • Ми уважно спостерігаємо за дотриманням етичних стандартів, що сприяє високому рівню довіри.

Інші послуги
Рекрутмент
Проектний підбір – це комплекс послуг з пошуку і підбору персоналу початкового рівня або кваліфікованих кадрів для роботи на проекті.
Рекрутмент
Підбір персоналу — це комплекс послуг із пошуку, відбору і залученню до компанії кандидатів, які ідеально підійдуть для вирішення задач бізнесу.
Рекрутмент
Executive Search — це підбір і залучення кандидатів на вакансії менеджерів вищої ланки або вузькоспеціалізованих фахівців.
Рекрутмент
Аутсорсинг процесу підбору персоналу (Recruitment Process Outsourcing) — це повне або часткове вирішення задач замовника щодо пошуку працівників.
Рекрутмент
Організація стажування — це комплекс послуг із залучення й утримання найкращих стажерів за допомогою онлайн- і офлайн-інструментів.
Рекрутмент
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Рекрутмент
MSP
Надання керованого сервісу (MSP) — це комплексна послуга з управління проектами, які замовник доручає команді ANCOR.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...