Підбір ІТ-спеціалістів

IT-рекрутмент

IT рекрутмент – це послуга з пошуку та підбору спеціалістів у галузі розробки, big data та AI, що забезпечує повний цикл пошуку кандидатів на вакансії замовників IT-профілю – від заявки до виходу кандидата на роботу.

IT-рекрутери ANCOR мають власну реферальну мережу фахівців, розроблені пошукові алгоритми у професійних спільнотах та соціальних мережах, розширення та плагіни для пошуку та систематизації інформації.

Ми маємо досвід пошуку кандидатів для компаній різних секторів – e-commerce, IT, фінтеху, логістики, роздрібної торгівлі та ін.

Коли потрібна ця послуга?

  • Власні ресурси компанії перевантажені

  • Необхідно закрити позицію швидко та в чіткі терміни

  • Є потреба посилити власний пошук додатковими кандидатами

Ми працюємо з такими профілями: back-end, front-end, DevOps інженери, GameDev, мобільні розробники, архітектори, тестувальники, системні та бізнес-аналітики, аналітики даних, менеджери продукту.Інші послуги
Рекрутмент
Проектний підбір – це комплекс послуг з пошуку і підбору персоналу початкового рівня або кваліфікованих кадрів для роботи на проекті.
Рекрутмент
Підбір персоналу — це комплекс послуг із пошуку, відбору і залученню до компанії кандидатів, які ідеально підійдуть для вирішення задач бізнесу.
Рекрутмент
Executive Search — це підбір і залучення кандидатів на вакансії менеджерів вищої ланки або вузькоспеціалізованих фахівців.
Рекрутмент
Аутсорсинг процесу підбору персоналу (Recruitment Process Outsourcing) — це повне або часткове вирішення задач замовника щодо пошуку працівників.
Рекрутмент
Організація стажування — це комплекс послуг із залучення й утримання найкращих стажерів за допомогою онлайн- і офлайн-інструментів.
Рекрутмент
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Рекрутмент
Дослідження ринку кандидатів - консультаційна послуга, яка передбачає збір і аналіз даних щодо ринку праці за запитом замовника.
Рекрутмент
Надання керованого сервісу (MSP) — це комплексна послуга з управління проектами, які замовник доручає команді ANCOR.
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...