Підбір персоналу вищої ланки і рідкісних фахівців - Executive Search

Executive Search

Executive Search — це комплекс послуг із підбору керівних кадрів і рідкісних фахівців. Компанія ANCOR готова відповісти на задачу будь-якого масштабу і амбіцій, а наші консультанти з досвідом професійного підбору кадрів понад 5 років здатні знайти підхід до будь-яких, навіть найзакритішим кандидатам.

Ми вивчаємо потреби компанії замовника і здійснюємо дослідження ринку кандидатів з метою знайти дійсно унікального фахівця. В процесі пошуку працівників консультанти та аналітики ANCOR застосовують власні методики і технології, які дозволяють працювати швидко і ефективно.

Переваги ANCOR:

  • Персональний підхід
  • Гарантія конфіденційності
  • Використання найпридатнішого каналу залучення
  • Постійний розвиток і високий рівень адаптивності
  • Прагнення найкращого результату і взаємного успіху
  • Рені умови гарантійної заміни працівника
  • Підтримка кандидата на період адаптації
Загальна сума винагороди, як правило, вимірюється процентом від річного доходу кандидата до вирахування податків і залежить від різних чинників, які обговорюються після отримання вашого запиту.
Інші послуги
Рекрутмент
Послуга з пошуку та підбору спеціалістів у галузі розробки, big data та AI.
Рекрутмент
Проектний підбір – це комплекс послуг з пошуку і підбору персоналу початкового рівня або кваліфікованих кадрів для роботи на проекті.
Рекрутмент
Підбір персоналу — це комплекс послуг із пошуку, відбору і залученню до компанії кандидатів, які ідеально підійдуть для вирішення задач бізнесу.
Рекрутмент
Аутсорсинг процесу підбору персоналу (Recruitment Process Outsourcing) — це повне або часткове вирішення задач замовника щодо пошуку працівників.
Рекрутмент
Організація стажування — це комплекс послуг із залучення й утримання найкращих стажерів за допомогою онлайн- і офлайн-інструментів.
Рекрутмент
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Рекрутмент
Дослідження ринку кандидатів - консультаційна послуга, яка передбачає збір і аналіз даних щодо ринку праці за запитом замовника.
Рекрутмент
Надання керованого сервісу (MSP) — це комплексна послуга з управління проектами, які замовник доручає команді ANCOR.
Новини і події за темою
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...