Аутсорсинг процесу підбору персоналуАутсорсинг процесу підбору персоналу: передача провайдеру діяльності щодо пошуку працівників

Аутсорсинг процесу підбору персоналу

Передача провайдеру функції пошуку працівників

Аутсорсинг процесу підбору персоналу — це передача провайдеру діяльності щодо пошуку працівників повністю або частково (за певними етапами роботи, напрямками або категоріями). Ця послуга є актуальною, якщо існує потреба найняти велику кількість працівників, знайти персонал у стислі терміни або бренд роботодавця є ще недостатньо впізнаним на ринку.

Передача процесу рекрутмента нашим фахівцям дозволить замовнику компенсувати брак власного ресурсу для пошуку працівників або вивільнити час штатного відділу з управління персоналом з метою вирішення більш пріоритетних стратегічних задач.

Понад 30 років досвіду за напрямком професійного підбору кадрів дозволяє нашій команді повністю взяти на себе виконання узгодженого плану найму і термінів закриття вакансій, гарантувати досягнення цілей щодо переданих в управління процесів. Ми заощаджуємо час замовника на пошук лінійного персоналу або фахівців, надаємо клієнту достовірну інформацію про майбутні видатки і докладаємо зусиль щодо скорочення витрат в процесі роботи. Ми також пропонуємо прозору систему оцінки наших результатів, оскільки робота ведеться у суворій відповідності до затверджених KPI.

Над задачами проекту працює виділена команда, учасники якої на регулярній основі взаємодіють з менеджерами із найму та відділом по роботі з персоналом, а також надають регулярну звітність про виконану роботу.

Переваги ANCOR:

  • Індивідуальний підхід до проекту
  • Готовність відреагувати на задачу будь-якого обсягу та амбіцій
  • Власна база талановитих кандидатів
  • Стратегічне планування ресурсів та інструментів пошуку
  • Своєчасні технологічні рішення
  • Експертиза за напрямком роботи з брендом роботодавця
  • Постійний розвиток і високий рівень адаптивності
  • Прагнення найкращого результату і взаємного успіху

Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Рекрутмент
Проектний підбір – це комплекс послуг з пошуку і підбору персоналу початкового рівня або кваліфікованих кадрів для роботи на проекті.
Рекрутмент
Підбор персоналу — це комплекс послуг із пошуку, відбору і залученню до компанії кандидатів, які ідеально підійдуть для вирішення задач бізнесу.
Рекрутмент
Executive Search — це підбір і залучення кандидатів на вакансії менеджерів вищої ланки або вузькоспеціалізованих фахівців.
Рекрутмент
Організація стажування — це комплекс послуг із залучення й утримання найкращих стажерів за допомогою онлайн- і офлайн-інструментів.
Рекрутмент
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Рекрутмент
Дослідження ринку кандидатів - консультаційна послуга, яка передбачає збір і аналіз даних щодо ринку праці за запитом замовника.
Рекрутмент
MSP
Надання керованого сервісу (MSP) — це комплексна послуга з управління проектами, які замовник доручає команді ANCOR.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?