Аутсорсинг підбору персоналу - професійний пошук кадрів | ANCOR

Аутсорсинг процесу підбору персоналу (RPO)

Аутсорсинг процесу підбору персоналу (Recruitment Process Outsourcing) — це передача провайдеру діяльності щодо пошуку працівників повністю або частково (за певними етапами роботи, напрямками або категоріями). Ця послуга є актуальною, якщо існує потреба найняти велику кількість працівників, знайти персонал у стислі терміни або бренд роботодавця є ще недостатньо впізнаним на ринку.


Передача процесу рекрутмента нашим фахівцям дозволить замовнику компенсувати брак власного ресурсу для пошуку працівників або вивільнити час штатного відділу з управління персоналом з метою вирішення більш пріоритетних стратегічних задач.

Понад 30 років досвіду за напрямком професійного підбору кадрів дозволяє нашій команді повністю взяти на себе виконання узгодженого плану найму і термінів закриття вакансій, гарантувати досягнення цілей щодо переданих в управління процесів. Ми заощаджуємо час замовника на пошук лінійного персоналу або фахівців, надаємо клієнту достовірну інформацію про майбутні видатки і докладаємо зусиль щодо скорочення витрат в процесі роботи. Ми також пропонуємо прозору систему оцінки наших результатів, оскільки робота ведеться у суворій відповідності до затверджених KPI.

Над задачами проекту працює виділена команда, учасники якої на регулярній основі взаємодіють з менеджерами із найму та відділом по роботі з персоналом, а також надають регулярну звітність про виконану роботу.

Переваги ANCOR:

  • Індивідуальний підхід до проекту
  • Готовність відреагувати на задачу будь-якого обсягу та амбіцій
  • Власна база талановитих кандидатів
  • Стратегічне планування ресурсів та інструментів пошуку
  • Своєчасні технологічні рішення
  • Експертиза за напрямком роботи з брендом роботодавця
  • Постійний розвиток і високий рівень адаптивності
  • Прагнення найкращого результату і взаємного успіху

Інші послуги
Рекрутмент
Послуга з пошуку та підбору спеціалістів у галузі розробки, big data та AI.
Рекрутмент
Проектний підбір – це комплекс послуг з пошуку і підбору персоналу початкового рівня або кваліфікованих кадрів для роботи на проекті.
Рекрутмент
Підбір персоналу — це комплекс послуг із пошуку, відбору і залученню до компанії кандидатів, які ідеально підійдуть для вирішення задач бізнесу.
Рекрутмент
Executive Search — це підбір і залучення кандидатів на вакансії менеджерів вищої ланки або вузькоспеціалізованих фахівців.
Рекрутмент
Організація стажування — це комплекс послуг із залучення й утримання найкращих стажерів за допомогою онлайн- і офлайн-інструментів.
Рекрутмент
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Рекрутмент
Дослідження ринку кандидатів - консультаційна послуга, яка передбачає збір і аналіз даних щодо ринку праці за запитом замовника.
Рекрутмент
Надання керованого сервісу (MSP) — це комплексна послуга з управління проектами, які замовник доручає команді ANCOR.
Новини і події за темою
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...