Інвентаризація товарно-матеріальних цінностей — Складський аутсорсинг

Інвентаризація – це послуга, в ході якої фактична кількість продукції в торговій точці, на складі та інших майданчиках замовника співставляється з даними бухгалтерського обліку. Цей спосіб контролю дозволяє зберегти майнові цінності та кошти замовника.

Наші фахівці гарантують акуратність, точність і системність ведення підрахунків, дбайливе ставлення до продукції та обладнання клієнта, а також належну швидкість виконання робіт. Ми визначимо, яка кількість товарно-матеріальних цінностей залишилась у наявності, виявимо прострочену, зіпсовану або неякісну продукцію для списання, задокументуємо нестачі або пересорт і їх причини.

Наша команда візьме на себе весь комплекс завдань за проектом: підбір виконавців і трансфер їх у вказане замовником місце, розробку та проведення навчання, підготовленого охороною праці для роботи на складі за трудовим договором і ЦПХ (робота на висоті, зі складським обладнанням).

Ми забезпечуємо виконавців терміналом збору даних (ТЗД), лічильниками- «клікерами», інвентаризаційним столом, відомостями та іншими документами обліку. Наші фахівці адаптують плани-схеми складу для інвентаризації, організують три та більше циклів перерахунку, готують проміжні звіти та звіт-відомість. На остаточному етапі проекту наші менеджери візують звіт-відомість, яку далі можна надати на вимогу в контролюючі та наглядові органи.

Переваги групи компаній ANCOR:

  • Ми працюємо з ПО клієнта, але готові використовувати альтернативні IT-інструменти обліку
  • Група компаній ANCOR – лідер у сфері підбору персоналу, що дозволяє залучати на проект перевірених виконавців з інших проектів
  • Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, забезпечуючи трансфер для персоналу
  • Наша компанія повністю легальна та працює за всіма регламентами: наші звіти про інвентаризацію підходять для надання в контролюючі та наглядові органи

Інші послуги
Виробничо-складський аутсорсинг
Комплектація замовлень — це послуга, яка включає в себе зборку, упаковку, маркування та підготовку до відвантаження продукції наших клієнтів. Ми пропонуємо налагоджений бізнес-процес із дотриманням всіх норм безпеки праці.
Виробничо-складський аутсорсинг
Ми виконуємо роботи із завантаження і розвантаження упакованих товарів і матеріалів, а також їх переміщення складом: підйом і спуск вантажів з місця зберігання, їх розміщення на рампі або транспорті для подальшого відправлення. Вантажно-розвантажувальні роботи і переміщення виконуються як вручну, так і за допомогою спеціалізованої техніки.
Виробничо-складський аутсорсинг
Ми розпаковуємо і/або запаковуємо продукцію замовника, виявляємо браковані вироди і складуємо товар у зазначеній замовником точці збору. Ми гарантуємо дбайливе ставлення до продукції, точність і своєчасність виконання робіт із дотриманням належних норм безпеки праці.
Виробничо-складський аутсорсинг
Ми виконуємо роботи із сортування, обробки та утилізації безпечних відходів — придатних або непридатних для повторного використання. ANCOR розділяє із замовником фінансову відповідальність за досягнення бажаного результату і гарантує акуратність, високу швидкість і точність здійснюваних робіт із дотриманням належних норм безпеки праці.
Виробничо-складський аутсорсинг
Маркування — це нанесення графічних або інших знаків і/або написів на продукцію замовника з метою її подальшої ідентифікації. Ми використовуємо спеціальне маркувальне обладнання, а потім складуємо готовий товар у визначеній замовником точці збору.
Виробничо-складський аутсорсинг
Наші фахівці здійснять заміри і контроль якості продукції у визначений часовий інтервал з метою допомогти замовнику мінімізувати кількість бракованих одиниць товару і домогтися стабільно високої якості виробництва.
Виробничо-складський аутсорсинг
Послуга транспортування виробничих матеріалів, напівфабрикатів або готових виробів передбачає своєчасний збір продукції замовника із її подальшим безпечним та оперативним переміщенням без витрат на точку зборки.
Виробничо-складський аутсорсинг
Наша експертиза дозволяє повністю контролювати і управляти процесами ротації і змінами персоналу, працювати з мотивацією та продуктивністю, досягати високої якості виконання поставлених задач.
Виробничо-складський аутсорсинг
Обслуговування виробничих ліній дозволяє замовнику перекласти різні види робіт на наших фахівців.
Виробничо-складський аутсорсинг
MSP - послуги з управління постачальниками для ефективного рішення задач клієнта.
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...