Аутсорсинг закупівель: передача провайдеру діяльності щодо адміністрування закупівель та управління постачальниками

Аутсорсинг закупівель

Адміністрування та управління постачальниками замовника

Аутсорсинг закупівель — це повна або часткова передача провайдеру діяльності щодо адміністрування та операційного управління закупівлями і постачальниками.

Послуга включає в себе всі основні задачі процесу закупівель:
  • Координація процесів узгодження контрактів
  • Супровід тендерів
  • Управління постачальниками
  • Відстеження поставок
  • Контроль за оплатами
  • Робота з рекламаціями
Команда ANCOR допоможе оптимізувати витрати на залучення нових постачальників і побудувати роботу з ними таким чином, щоб мінімізувати можливі ризики. За нашою допомогою ви зможете підсилити команду з управління закупівлями на термін тимчасових або сезонних проектів, залучити додаткові ресурси для вирішення непрофільних задач.

Переваги ANCOR:

  • Побудова процесів відповідно до внутрішніх процедур і з урахуванням вимог законодавства
  • Готовність взяти на себе рутинні роботи, що дозволить клієнтам приділяти більше часу стратегічним задачам
  • Розробка комплексних рішень, включаючи аналіз ринку, підбір управлінських методик, побудову операційних моделей, опис бізнес-процесів, структурну декомпозицію проектів, тощо.
  • Консультації щодо правових питань

Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Аутсорсинг
Кадровий аутсорсинг: професійний супровід діяльності компанії
Аутсорсинг
Надання тимчасового персоналу: забезпечення замовника необхідним персоналом на термін від 4 годин до 9 місяців.
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...