Аутсорсинг підбору персоналу («Проектний RPO»): масовий найм працівників під проект

Аутсорсинг процесу рекрутмента під проект. «Проектний RPO»

Пошук великої кількості працівників під визначені активності

Послуга аутсорсингу підбору персоналу «Проектний RPO» — це можливість передати нашій команді задачу щодо найму великої кількості працівників, яких потребує клієнт у випадку відкриття нових майданчиків (виробничих ліній), складів, торгових точок), запуску нових проектів, на піці сезонної активності. Послуга буде особливо актуальною у разі недостатнього потоку кандидатів, в ситуаціях фіксованих термінів і жорстко регламентованих умов узгодження проектних бюджетів, а також за умови браку власного кадрового ресурсу.

Тривалість проектів, які ведуть наші фахівці, варіюється від 1 до 12 місяців.

Переваги послуги:

  • Оптимізація витрат на пошук, відбір, адаптацію й навчання внутрішнього кадрового ресурсу.
  • Вивільнення внутрішнього ресурсу для вирішення інших задач.
  • Можливість оперативного запуску проекту для вирішення як довгострокових, так і короткострокових задач.
  • Залучення експертизи ринку праці і досвіду реалізації подібних проектів групи компаній ANCOR.
  • Можливість зміни або скорочення обсягу робіт на проекті за необхідністю.
  • Отримання рекомендацій з боку фахівців групи компаній ANCOR після завершення проекту з метою оптимізації бізнес-процесів компанії.
Під час реалізації послуги «Проектний RPO» наша команда гарантує закриття щонайменше 95% переданого обсягу вакансій в узгоджені терміни (згідно з планом найму), дотримання внутрішніх HR-стандартів компанії-замовника і узгодженого регламенту взаємодії, регулярну оцінку рівня задоволеності кандидатів і менеджерів, які займаються наймом, виконання інших задач в рамках проекту за запитом замовника.

Складові вартості послуги:

  • щомісячна абонентська плата, яка частково покриває витрати на окрему команду, інфраструктуру і джерела залучення кандидатів
  • винагорода за вихід кожного працевлаштованого кандидат

Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Аутсорсинг процесу рекрутменту (RPO)
Аутсорсинг підбору персоналу (повний цикл): комплекс послуг із пошуку і залучення великої кількості працівників.
Аутсорсинг процесу рекрутменту (RPO)
Частковий аутсорсинг підбору персоналу («Частковий RPO»): передача провайдеру окремих HR-задач в рамках пошуку і найму працівників.
Аутсорсинг процесу рекрутменту (RPO)
«Рекрутер в оренду»: Додатковий ресурс для підбора персоналу в організації
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...