Аутсорсинг підбору персоналу (повний цикл): комплекс послуг із пошуку і залучення великої кількості працівників

Аутсорсинг повного циклу підбору персоналу

Найм великої кількості працівників

Аутсорсинг повного циклу підбору персоналу - це послуги з пошуку та залучення великої кількості працівників відповідно до плану найму або позаплановим збільшенням чисельності. Це особливо актуально в ситуаціях зростання обсягу продажів або виробництва, відкриття нових майданчиків, сезонного найму, тощо.

Наша команда бере на себе розробку рекламних матеріалів за брендбуком клієнта і створення лендінгової сторінки вакансії або проекту, просування вакансії й залучення пасивних кандидатів. Ми забезпечуємо контекстну рекламу на платформі Google, таргетовану рекламу і просування в соціальних мережах, лідогенерацію через CPA-мережі та телеком-провайдерів. Ми шукаємо кандидатів у відкритих джерелах, залучаємо активних кандидатів із власної бази групи компаній ANCOR або сайтів пошуку роботи.

Наші фахівці здійснюють попередню оцінку кандидатів, збирають документи, що підтверджують кваліфікацію претендента і займаються координаційної підтримкою на всіх етапах: співбесіда з HR, перевірка службою безпеки, медогляд, вихід на роботу.

Переваги послуги:

  • Наявність окремої проектної команди
  • Єдиний менеджер проекту (робота у форматі «єдиного вікна»)
  • Застосування різноманітних інструментів форсингу для формування потоку претендентів
  • Використання технологічної платформи (АТС) для взаємодії між командою групи компаній ANCOR та клієнтом
  • Застосування ефективних інструментів оцінки і відбору кандидатів (чат-боти, автоматизована відправка оціночних форм і завантаження результатів оцінки в АТС-систему)

Етапи реалізації проекту:

  • Підготовка. Узгодження обсягів і термінів, профілю кандидата, етапів оцінки. Підписання договору та SLA.
  • Запуск. Формування команди, вибір підрядників, узгодження звітності, надання доступу і налаштування технічної платформи.
  • Пошук. Створення карти пошуку, реклама вакансій, корегування параметрів пошуку.
  • Відбір. Телефонне інтерв’ю, групове або індивідуальне інтерв’ю з кандидатом, надання пакету документів і перевірка службою безпеки, проходження медогляду.
  • Вихід на роботу. Координація виходу, звітність клієнту і взаєморозрахунки.
Розробка індивідуальних рішень для кожного клієнта дозволяє забезпечити компанію унікальною й різноманітною аудиторією пасивних і активних кандидатів.
Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Аутсорсинг процесу рекрутменту (RPO)
Аутсорсинг підбору персоналу («Проектний RPO»): масовий найм працівників під проект
Аутсорсинг процесу рекрутменту (RPO)
Частковий аутсорсинг підбору персоналу («Частковий RPO»): передача провайдеру окремих HR-задач в рамках пошуку і найму працівників.
Аутсорсинг процесу рекрутменту (RPO)
«Рекрутер в оренду»: Додатковий ресурс для підбора персоналу в організації
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...