Управління поштовим сервісом: послуги офісного аутсорсингу щодо роботи з кореспонденцією та кур’єрськими службами

Управління поштовим сервісом

Послуги офісного аутсорсингу

Ми надаємо широкий спектр послуг офісного аутсорсингу, в тому числі управління поштовим сервісом (Mail room), що включає в себе прийом, реєстрацію і доставку вхідної / вихідної кореспонденції, роботу з Укрпоштою, Новою Поштою, кур’єрськими службами і митними брокерами, отримання й обробку факсів.

Після отримання запиту від клієнта наші фахівці здійснюють глибокий аудит процесів, розробляють карти комунікації та проектну документацію, формують KPI й описують регламент взаємодії (SLA). Ми також беремо на себе підбір команди виконавців і пропонуємо рішення, за допомогою яких можна автоматизувати частину задач.

Управління диспетчерською службою пов’язане з переважною кількістю рутинних операцій, і найвагомішим показником якості роботи стає зниження відсотка втрат кореспонденції та доставок.

Ми налагоджуємо контроль логістики кореспонденції внутрішніми службами і кур’єрськими компаніями. Такі інструменти, як система автоматичних повідомлень ініціатору та інформування про відслідковування статусу доставки (трекінг), інтеграція з особистими кабінетами найбільших кур’єрських компаній дозволяють повністю виключити або досягти мінімального показника втрат документів.

Ми також допомагаємо знизити витрати на понад 15% завдяки комплексному аналізу даних щодо кур'єрських відправлень.
Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Аутсорсинг адміністративних функцій
Підбір секретаря в офіс: пошук і залучення кандидатів для роботи.
Аутсорсинг адміністративних функцій
Аутсорсинг ресепшн: забезпечення персоналом і управління якістю сервісу в зоні ресепшн клієнта.
Аутсорсинг адміністративних функцій
Управління службою роботи з документами: послуги офісного аутсорсингу з ведення документообігу та архів.
Аутсорсинг адміністративних функцій
Аудит допоміжних служб підтримки бізнесу: послуги офісного аутсорсингу з оптимізації внутрішніх бізнес-процесів.
Аутсорсинг адміністративних функцій
Управління постачальниками: послуги офісного аутсорсингу з пошуку і контролю за роботою постачальників.
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...