Оцінка персоналу: групові та індивідуальні вправи для оцінки компетенцій, знань або навиків

Центр оцінки и розвитку

Оцінка персоналу за компетенціями

Оцінка персоналу і кандидатів або Центр оцінки і розвитку (ЦО) — це послуга, яку ANCOR надає в груповому або індивідуальному порядку, виходячи із потреб замовника. Центр оцінки і розвитку містить кейси, тести, опитувальники, групові та індивідуальні моделюючі вправи, а також інтерв’ю. В результаті замовник отримує найповніший і достовірніший прогноз щодо професійної успішності кандидатів на вакансію або вже працюючих співробітників.

Ці методи оцінки персоналу і кандидатів найбільш актуальні, коли замовнику потрібно прийняти рішення щодо працівника після закінчення випробувального терміну, провести поточну оцінку результативності фахівців, сформувати кадровий резерв, визначити сильні сторони, обмеження і зони розвитку учасників, знайти кандидата на керівні посади або інші ключові позиції.

Центр оцінки сприяє командоутворенню працівників, а також дозволяє оцінити реальну поведінку кандидатів, зробити проноз щодо їх дій у нових ситуаціях, проаналізувати сумісність працівників із корпоративною культурою.

Особливості методу:

  • Оцінка проводиться лише за компетенціями / критеріями, для яких визначено і узгоджено із клієнтом поведінкові індикатори.
  • Спеціально підібрані вправи моделюють ситуації таким чином, щоб максимально розкрити характер поведінки учасників.
  • Враховується лише безпосередньо спостережувана поведінка.
  • Реальна поведінка порівнюється із набором її взірців (поведінкових індикаторів).
  • Під час оцінки кожної компетенції враховується результат спостереження щонайменше двох спостерігачів (експертів).
Центр оцінки і розвитку — це глибоке і всебічне дослідження, яке пов’язане зі значними матеріальними і тимчасовими витратами. Більше того, процедура часто спричиняє стрес, особливо у амбітних співробітників, тому вимагає особливої підготовки під час надання зворотного зв’язку.

За підсумками кожного Центру оцінки і розвитку наші фахівці формують індивідуальний звіт, де відображено ключові сильні сторони і зони розвитку учасника. Впродовж 1 – 1,5 годин працівник може у зручному для нього форматі обговорити отримані дані. Це дозволяє знизити рівень стресу, тривожність і напруженість, мінімізувати ризик помилкових висновків на підставі звіту. Звіт також допомагає скласти індивідуальний план розвитку для працівника.

Центр оцінки і розвитку складається із таких етапів:

  • Підготовка проекту. Розробка моделі компетенцій або адаптація наданої замовником моделі під цілі оцінки. Підбір і розробка вправ, критеріїв оцінки, форматів звітів. Підготовка інформаційних матеріалів для учасників.
  • Процедура оцінки. Проведення всіх циклів центра оцінки, зокрема групові, індивідуальні вправи та інтерв’ю. Зведення результатів, підготовка індивідуальних звітів.
  • Зворотний зв’язок для учасників. Проведення сесії зворотного зв’язку для учасників щодо їх звітів. Складання індивідуального плану розвитку.
  • Підбиття підсумків. Презентація результатів керівництву. Надання реєстру розвиваючих дій.

Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Оцінка персоналу
Індивідуальна оцінка: аналіз кандидата або працівника за допомогою розширеного інтерв’ю або методу 360.
Оцінка персоналу
Тестування та особистісні опитувальники: інструменти для оцінки персоналу, особистісні методики.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...