Тестування та особистісні опитувальники: інструменти для оцінки персоналу, особистісні методики

Тести та особистісні опитувальники

Інструменти для оцінки персоналу

Тестування та опитувальники — це надійні інструменти для оцінки персоналу або кандидатів з метою визначити рівень розвиту необхідних професійних навичок або виявити конкретні особистісні якості.

1. Тести здібностей, які допомагають оцінити інтелектуальні можливості респондента і швидкість обробки інформації, вміння працювати з різними видами даних: чисельними, вербальними і графічними.

2.Особистісні опитувальники — це вид психодіагностичних методик, за допомогою яких можна визначити ступінь вираженості певних якостей і властивостей у кандидата або співробітника. Наші фахівці професійно працюють з такими опитувальниками:
  • Factors+ — оцінка параметрів, потрібних для ефективного виконання робочих задач. Вимірює такі якості як адаптованість, креативність, наполегливість, готовність до підтримки, завзятість і надійність.
  • Tomas TEIQ — оцінка емоційного інтелекту: вміння розпізнавати власні і чужі емоції та керувати ними.
  • Tomas PPA — профільний аналіз особистості, який надає інформацію щодо побоювань, мотиваційних стимулів, цінностей і поведінкового стилю респондента за методологією DISC.
  • PAPI 3 — оцінка потреб і стилю поведінки респондента на робочому місці (взаємодія, самоволодіння, залученість до роботи, інноваційність і гнучкість, прагнення до особистих здобутків, тощо).
  • Аспекти роботи — аналіз клієнтоорієнтованості респондента.

Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Оцінка персоналу
Оцінка персоналу: групові та індивідуальні вправи для оцінки компетенцій, знань або навиків.
Оцінка персоналу
Індивідуальна оцінка: аналіз кандидата або працівника за допомогою розширеного інтерв’ю або методу 360.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...