Індивідуальна оцінка: аналіз кандидата або працівника за допомогою розширеного інтерв’ю або методу 360

Індивідуальна оцінка

Розширене інтерв’ю або метод 360

Індивідуальна оцінка персоналу або окремих кандидатів — це глибокий і всебічний аналіз професійної та особистісної поведінки, сильних сторін і зон розвитку за допомогою розширеного інтерв’ю або отримання зворотного зв’язку про учасника (метод 360).

Розширене інтерв’ю — це вид структурованого інтерв’ю, під час якого висококваліфікований психолог визначає рівень розвитку потрібних компетенцій. Цей метод оцінки персоналу спрямовано на виявлення поведінкових зразків, особистісних якостей, індивідуальних властивостей, патернів поведінки, цінностей і настанов.

Розширене інтерв’ю допомагає прийняти рішення після закінчення випробувального терміну або підібрати кандидата на вакансію, сформувати кадровий резерв, визначити сильні сторони, обмеження і зони розвитку учасника, прийняти рішення щодо переведення працівника на керівну посаду.

Переваги методу:

  • Оцінка на підставі властивої для кандидата поведінки, інформацію про яку отримано під час інтерв’ю.
  • Послідовність і об’єктивність.
  • Підходить для оцінки керівників вищого рівня, задачі яких слабко регламентовані і знаходяться у зоні високого ризику і відповідальності.
  • Формат особистої довірчої бесіди, який є комфортним для особи, з якою проводять інтерв’ю.
Оцінка 360 — метод, який передбачає отримання зворотного зв’язку від колег, з якими працює учасник оцінки. Він дозволяє визначити сильні сторони, обмеження і зони розвитку працівника і застосовується в компаніях із розвинутою корпоративною культурою.

Переваги методу:

  • Всебічна оцінка.
  • Сприяє довірі, підвищує цінність зворотного зв’язку.
  • Враховує думку зовнішніх клієнтів.
  • Сприяє зміцненню корпоративної ідентичності.
До обмежень цього методу можна віднести потребу у високому ступені конфіденційності і потенційно необ’єктивну оцінку з боку деяких співробітників. Саме тому метод 360 не є інструментом виявлення потенціалу працівників і його не рекомендовано застосовувати для прийняття управлінських рішень або кар’єрних переведень.
Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Оцінка персоналу
Оцінка персоналу: групові та індивідуальні вправи для оцінки компетенцій, знань або навиків.
Оцінка персоналу
Тестування та особистісні опитувальники: інструменти для оцінки персоналу, особистісні методики.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...