Індивідуальна оцінка персоналу — Методи оцінки персоналу | ANCOR

Розширене інтерв’ю або метод 360

Індивідуальна оцінка персоналу або окремих кандидатів — це глибокий і всебічний аналіз професійної та особистісної поведінки, сильних сторін і зон розвитку за допомогою розширеного інтерв’ю або отримання зворотного зв’язку про учасника (метод 360).

Розширене інтерв’ю — це вид структурованого інтерв’ю, під час якого висококваліфікований психолог визначає рівень розвитку потрібних компетенцій. Цей метод оцінки персоналу спрямовано на виявлення поведінкових зразків, особистісних якостей, індивідуальних властивостей, патернів поведінки, цінностей і настанов.

Розширене інтерв’ю допомагає прийняти рішення після закінчення випробувального терміну або підібрати кандидата на вакансію, сформувати кадровий резерв, визначити сильні сторони, обмеження і зони розвитку учасника, прийняти рішення щодо переведення працівника на керівну посаду.

Переваги методу:

  • Оцінка на підставі властивої для кандидата поведінки, інформацію про яку отримано під час інтерв’ю.
  • Послідовність і об’єктивність.
  • Підходить для оцінки керівників вищого рівня, задачі яких слабко регламентовані і знаходяться у зоні високого ризику і відповідальності.
  • Формат особистої довірчої бесіди, який є комфортним для особи, з якою проводять інтерв’ю.
Оцінка 360 — метод, який передбачає отримання зворотного зв’язку від колег, з якими працює учасник оцінки. Він дозволяє визначити сильні сторони, обмеження і зони розвитку працівника і застосовується в компаніях із розвинутою корпоративною культурою.

Переваги методу:

  • Всебічна оцінка.
  • Сприяє довірі, підвищує цінність зворотного зв’язку.
  • Враховує думку зовнішніх клієнтів.
  • Сприяє зміцненню корпоративної ідентичності.
До обмежень цього методу можна віднести потребу у високому ступені конфіденційності і потенційно необ’єктивну оцінку з боку деяких співробітників. Саме тому метод 360 не є інструментом виявлення потенціалу працівників і його не рекомендовано застосовувати для прийняття управлінських рішень або кар’єрних переведень.
Інші послуги
Оцінка персоналу
Оцінка персоналу: групові та індивідуальні вправи для оцінки компетенцій, знань або навиків.
Оцінка персоналу
Тестування та особистісні опитувальники: інструменти для оцінки персоналу, особистісні методики.
Новини і події за темою
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...