Тести й особистісні опитувальники — Інструменти оцінки персоналу | ANCOR

Тести та особистісні опитувальники

Тестування та опитувальники — це надійні інструменти для оцінки персоналу або кандидатів з метою визначити рівень розвиту необхідних професійних навичок або виявити конкретні особистісні якості.

1. Тести здібностей, які допомагають оцінити інтелектуальні можливості респондента і швидкість обробки інформації, вміння працювати з різними видами даних: чисельними, вербальними і графічними.

2.Особистісні опитувальники — це вид психодіагностичних методик, за допомогою яких можна визначити ступінь вираженості певних якостей і властивостей у кандидата або співробітника. Наші фахівці професійно працюють з такими опитувальниками:
  • Factors+ — оцінка параметрів, потрібних для ефективного виконання робочих задач. Вимірює такі якості як адаптованість, креативність, наполегливість, готовність до підтримки, завзятість і надійність.
  • Tomas TEIQ — оцінка емоційного інтелекту: вміння розпізнавати власні і чужі емоції та керувати ними.
  • Tomas PPA — профільний аналіз особистості, який надає інформацію щодо побоювань, мотиваційних стимулів, цінностей і поведінкового стилю респондента за методологією DISC.
  • PAPI 3 — оцінка потреб і стилю поведінки респондента на робочому місці (взаємодія, самоволодіння, залученість до роботи, інноваційність і гнучкість, прагнення до особистих здобутків, тощо).
  • Аспекти роботи — аналіз клієнтоорієнтованості респондента.

Інші послуги
Оцінка персоналу
Оцінка персоналу: групові та індивідуальні вправи для оцінки компетенцій, знань або навиків.
Оцінка персоналу
Індивідуальна оцінка: аналіз кандидата або працівника за допомогою розширеного інтерв’ю або методу 360.
Новини і події за темою
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...