«Коробочні» бізнес-тренінги: готові програми навчання персоналу

«Коробочні» бізнес-тренінги

Готові програми навчання персоналу

«Коробочні» бізнес-тренінги — це вже готові програми навчання персоналу, які можна проводити маже одразу - «з коробки». Подібне рішення є ефективним у разі дотримання двох умов: широкого охоплення питань за темою і наявності дійсно корисних інструментів. Сьогодні фахівці ANCOR готові запропонувати вам декілька відмінно зарекомендованих «коробочних» тренінгів.

Професійна оцінка персоналу

Насичений інтенсив, який пропонує наша команда, ґрунтується на багаторічному досвіді проведення Центрів оцінки. Ми навчимо вас, як створити модель компетенцій і розробити на її основі інтерв’ю, кейси і вправи для проведення оціночних процедур. Наш тренінг включає покрокові посібники для підготовки спостерігачів, зведення результатів, надання зворотного зв’язку.

Моделювання професійних компетенцій

Наша команда оцінювання (Assessment) розробила інтенсивну програму, в ході якої учасники тренінгу навчаться визначати вимоги до працівника на будь-якій посаді, виділяти з них ключові знання і навички. Ми покажемо, як створювати матрицю професійних компетенцій із прив’язкою до рівня посади, розберемо методику підготовки інструментів оцінки - тести, інтерв’ю, кейси. Ми поділимося власним досвідом і критеріями оцінки якості розроблених вправ, а також надамо рекомендації, щодо способів застосовування цих інструменти в річних циклах оціночних заходів.

Рекрутмент для досвідчених користувачів

Глибока експертиза фахівців групи компаній ANCOR у рекрутменті дозволила розробити ефективний тренінг для працівників, які беруть участь у підборі персоналу, але не є рекрутерами. Ми навчимо всебічно оцінювати кандидата, враховувати особистісні якості та чинники мотивації на додачу до професійних, відпрацюємо техніку проведення інтерв’ю на компетенції, завдяки якому можна отримати максимальну кількість важливої інформації і прийняти рішення.

Для працівників, які бажають поглибити свої знання у рекрутменті, ми пропонуємо вузькоспрямовані модулі: «Підбір в ІТ», «Executive search», «Масовий підбір». Кожна програма ґрунтується на більш ніж 30-річному досвіді нашої команди у галузі підбору персоналу і піде на користь фахівцям будь-якого рівня.

Тренінги для керівників

Ми організуємо навчання для початківців та досвідчених керівників. Програми для працівників, які щойно посіли керівні посади, спрямовано на розвиток фундаментальних управлінських компетенцій, таких як цілепокладання, планування, делегування і контроль. Для досвідчених менеджерів, які зацікавлені у професійному розвитку, ми пропонуємо тренінги з лідерства, мотивації співробітників і управління змінами.

Комунікація і переговори

Навчання комунікації і переговорам гарантовано поліпшить якість і ефективність будь-якого бізнес-процесу. Учасники тренінгу оволодівають мистецтвом не лише доносити інформацію, але й правильно слухати. Ці програми націлені на відпрацювання універсальних принципів взаємодії із будь-якими типами людей незалежно від ситуації спілкування. Для тих, хто вже володіє навичками ефективної комунікації, ми пропонуємо тренінг із проведення переговорів у жорсткому форматі.
Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Навчання і розвиток персоналу
Розробка програм навчання персоналу — це професійні послуги із розвитку потрібних компетенцій у формі тренінгів і бізнес-симуляцій.
Навчання і розвиток персоналу
Коучинг — це навчання і розвиток персоналу за допомогою індивідуальних коуч-сесій та групових програм.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...