Бутікові тренінги для персоналу — Готові програми навчання

Готові програми навчання персоналу

«Коробочні» бізнес-тренінги — це вже готові програми навчання персоналу, які можна проводити маже одразу - «з коробки». Подібне рішення є ефективним у разі дотримання двох умов: широкого охоплення питань за темою і наявності дійсно корисних інструментів. Сьогодні фахівці ANCOR готові запропонувати вам декілька відмінно зарекомендованих «коробочних» тренінгів.

Професійна оцінка персоналу

Насичений інтенсив, який пропонує наша команда, ґрунтується на багаторічному досвіді проведення Центрів оцінки. Ми навчимо вас, як створити модель компетенцій і розробити на її основі інтерв’ю, кейси і вправи для проведення оціночних процедур. Наш тренінг включає покрокові посібники для підготовки спостерігачів, зведення результатів, надання зворотного зв’язку.

Моделювання професійних компетенцій

Наша команда оцінювання (Assessment) розробила інтенсивну програму, в ході якої учасники тренінгу навчаться визначати вимоги до працівника на будь-якій посаді, виділяти з них ключові знання і навички. Ми покажемо, як створювати матрицю професійних компетенцій із прив’язкою до рівня посади, розберемо методику підготовки інструментів оцінки - тести, інтерв’ю, кейси. Ми поділимося власним досвідом і критеріями оцінки якості розроблених вправ, а також надамо рекомендації, щодо способів застосовування цих інструменти в річних циклах оціночних заходів.

Рекрутмент для досвідчених користувачів

Глибока експертиза фахівців групи компаній ANCOR у рекрутменті дозволила розробити ефективний тренінг для працівників, які беруть участь у підборі персоналу, але не є рекрутерами. Ми навчимо всебічно оцінювати кандидата, враховувати особистісні якості та чинники мотивації на додачу до професійних, відпрацюємо техніку проведення інтерв’ю на компетенції, завдяки якому можна отримати максимальну кількість важливої інформації і прийняти рішення.

Для працівників, які бажають поглибити свої знання у рекрутменті, ми пропонуємо вузькоспрямовані модулі: «Підбір в ІТ», «Executive search», «Масовий підбір». Кожна програма ґрунтується на більш ніж 30-річному досвіді нашої команди у галузі підбору персоналу і піде на користь фахівцям будь-якого рівня.

Тренінги для керівників

Ми організуємо навчання для початківців та досвідчених керівників. Програми для працівників, які щойно посіли керівні посади, спрямовано на розвиток фундаментальних управлінських компетенцій, таких як цілепокладання, планування, делегування і контроль. Для досвідчених менеджерів, які зацікавлені у професійному розвитку, ми пропонуємо тренінги з лідерства, мотивації співробітників і управління змінами.

Комунікація і переговори

Навчання комунікації і переговорам гарантовано поліпшить якість і ефективність будь-якого бізнес-процесу. Учасники тренінгу оволодівають мистецтвом не лише доносити інформацію, але й правильно слухати. Ці програми націлені на відпрацювання універсальних принципів взаємодії із будь-якими типами людей незалежно від ситуації спілкування. Для тих, хто вже володіє навичками ефективної комунікації, ми пропонуємо тренінг із проведення переговорів у жорсткому форматі.
Інші послуги
Навчання і розвиток персоналу
Розробка програм навчання персоналу — це професійні послуги із розвитку потрібних компетенцій у формі тренінгів і бізнес-симуляцій.
Навчання і розвиток персоналу
Коучинг — це навчання і розвиток персоналу за допомогою індивідуальних коуч-сесій та групових програм.
Новини і події за темою
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...