Коучинг: індивідуальні коуч-сесії та групові програми, спрямовані на навчання і розвиток персоналу

Індивідуальні і групові програми

Коучинг — послуга групи компаній ANCOR в рамках напрямку навчання і розвитку персоналу, особливий вид взаємодії, в ході якого коуч допомагає працівникам досягнути встановлених цілей.

На певному етапі професійного розвитку із власного досвіду можна дізнатися більше, аніж від будь-якого експерта або тренера. Коучинг, що ґрунтується на рівноправному партнерстві, сприяє розкриттю потенціалу працівників, підвищенню відповідальності, мотивації та ефективності в цілому.

Коучинг — це окреме мистецтво сприяти збільшенню результативності навчанню і розвитку працівника, спираючись на низку принципів:
  • Цілі, мрії та внутрішні цінності скеровують дії людини
  • Бажаного можна дістатися різними шляхами
  • Робота між коучем і клієнтом будується на довірі та рівності
  • Коуч тримається нейтральної безоціночної позиції
  • Конфіденційність

Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Навчання і розвиток персоналу
«Коробочні» бізнес-тренінги — це програми навчання персоналу, які не потребують особливої підготовки до їх проведення.
Навчання і розвиток персоналу
Розробка програм навчання персоналу — це професійні послуги із розвитку потрібних компетенцій у формі тренінгів і бізнес-симуляцій.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...