Професійні тести знань: ефективні інструменти для оцінки персоналу

Професійні тести знань

Інструменти для оцінки персоналу

Професійні тести знань – це ефективні інструменти для оцінки персоналу, які повністю відповідають потребам організації та можуть бути використані на регулярній основі. Наші фахівці не тільки розробляють тести на запит замовника, а й проводять вступний вебінар для учасників робочої групи, щоб познайомити їх з методологією оцінки.

Для роботи над проектом можуть залучатися викладачі ВНЗ, зовнішні фахівці-практики з релевантним досвідом, консультанти консалтингових компаній або внутрішні експерти – досвідчені співробітники, керівники, вузькі фахівці, що володіють глибокими професійними знаннями.

Послуга з розробки тестів включає наступні етапи:

  • Підбір відповідних експертів та організація їх роботи
  • Оцінка розроблених тестових завдань
  • Організація та проведення пілотного тестування
  • Аналіз отриманих результатів, внесення коригувань
  • Передача банку тестових завдань, які пройшли апробацію
Ми відстежуємо зміни в законодавстві (економіці та фінансах, тощо), у разі необхідності пропонуємо провести експертизу розроблених тестів і внести відповідні коригування.
Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Моделювання компетенцій
Моделювання компетенцій — це послуга із розробки і деталізації моделі компетенцій з метою ефективного управління процесами навчання, розвитку та оцінки персоналу
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...