Проведення опитувань співробітників | ANCOR Ukraine

Внутрішні опитування персоналу

Внутрішні опитування персоналу — це послуга, за допомогою якої можна дослідити думки працівників відносно тієї чи іншої управлінської ініціативи з метою прийняття вірних рішень, досягнення більшої продуктивності і сприяння розвитку бренду роботодавця.

Наша команда готова організувати швидке, ефективне й інтуїтивно зрозуміле опитування на будь-яку цікаву для замовника тему. Дослідження проводиться за індивідуальним посиланням на нашій онлайн-платформі. Всі питання продумано таким чином, щоб отримати максимум інформації у найкоротші терміни.

В наших опитуваннях ми використовуємо будь-які види питань: закриті (так/ні), оціночні (шкала в балах), відкриті (вільна форма). За необхідністю анкетування можна доповнити фокус-групами і груповими сесіями.

За результатами дослідження ми готуємо звіт із висновками та рекомендаціями за основною темою опитування.
Інші послуги
Дослідження та опитування
Дослідження ринку кандидатів - консультаційна послуга, яка передбачає збір і аналіз даних щодо ринку праці за запитом замовника.
Дослідження та опитування
Дослідження залученості — це послуга зі збору зворотного зв’язку від співробітників з метою покращення їх продуктивності.
Дослідження та опитування
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Новини і події за темою
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...