Аналіз ринку праці за запитом роботодавця - Talent Mapping | ANCOR

Talent Mapping — дуже популярна консультаційна послуга за напрямком підбору персоналу, спрямована на збір і аналіз даних щодо ринку праці відповідно до запиту клієнта. Глибока експертиза ANCOR за напрямком професійного підбору кадрів дозволяє провести повноцінне дослідження, результати якого допоможуть замовнику побачити «повну картину» саме за тими параметрами, які важливі йому для прийняття бізнес-рішень.

Дані, отримані в результаті аналізу, буде використано з метою ефективного пошуку працівників на конкретні вакансії або враховано під час прийняття управлінських рішень відносно управління кадрами, організаційного розвитку, стратегічного та операційного планування, маркетингових досліджень, тощо.

Переваги ANCOR:

  • Безпосередній доступ до інформаційного поля: ми бачимо весь ринок і працюємо з кандидатами щоденно.
  • Ми уважно спостерігаємо за дотриманням етичних стандартів, що сприяє високому рівню довіри.

Інші послуги
Дослідження та опитування
Дослідження залученості — це послуга зі збору зворотного зв’язку від співробітників з метою покращення їх продуктивності.
Дослідження та опитування
Дослідження крос-функціональної взаємодії — це послуга з оцінки ефективності персоналу з метою покращення інтеграції між підрозділами.
Дослідження та опитування
Дослідження задоволеності внутрішнього замовника — це послуга з оцінки ефективності персоналу, який виконує задачі від інших підрозділів.
Дослідження та опитування
Внутрішні опитування персоналу — це збір думок працівників за будь-яким запитом клієнта з метою покращення продуктивності і розвитку бренду роботодавця.
Дослідження та опитування
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Новини і події за темою
Заявка на послугу
Залишити запит
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...