Дослідження залученості: діагностика якості внутрішніх бізнес-процесів за допомогою опитування співробітників

Дослідження залученості

Отримання зворотного зв’язку від працівників

Дослідження залученості — це послуга, завдяки якій вдається отримати зворотний зв'язок від співробітників і використовувати отримані результати задля покращення продуктивності. Для більшості сучасних компаній ця практика є регулярною.

Ми пропонуємо перевірену і добре зарекомендовану методологію дослідження, яку побудовано на вивченні 16 основних чинників організаційного середовища. Співробітники проходять опитування у зручному для них форматі, офлайн або онлайн, при цьому час заповнення анкети не перебільшує 10-15 хвилин.

Опитування проводиться за індивідуальним посиланням на спеціальній платформі зі зручним, яскравим і максимально зрозумілим інтерфейсом. Якщо у співробітників бракує можливості пройти опитування онлайн, ми готові провести паперове анкетування. Наші консультанти організують на території замовника мобільний офіс, куди зможе прийти і заповнити анкету кожен співробітник.

В рамках дослідження ми також проводимо фокус-групи з метою отримання розгорнутого зворотного зв’язку від персоналу щодо всіх зон напруги. Ми дотримуємося повної конфіденційності і гарантуємо анонімність відповідей.

За результатами дослідження складається звіт, який містить аналіз даних за різними параметрами, порівняння даних із попереднім періодом, порівняння даних із галузевими і загальними віхами. Ми також готуємо інтерактивні звіти в Power BI. Наша команда допомагає застосовувати отримані результати для оптимізації внутрішніх процесів, налаштувати дорожню карту і моніторинг рівня залученості персоналу.
Олена Лазар
Ми співпрацюємо з ANCOR Ukraine з 2016 року, користувались послугами підбору адміністративного та технічного персоналу. У нашій співпраці подобається орієнтація ANCOR на клієнта, чітке дотримання умов по термінам, постійний зворотній звя’зок та інформування про перебіг закриття вакансії. Крім цього, відмічу індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Олена Лазар
Фуджікура Аутомотів Україна
Олена Грицай
Ми співпрацюємо з міжнародною стафінговою групою ANCOR 1 рік, в рамках реалізації проектів з рекрутменту. За цей час ми встигли вдало закрити вакансії Головного інженера і Начальника складського господарства. Мабуть, найбільше в роботі з ANCOR нам подобається чітка відповідність профілю кандидатів, яких представляє рекрутер, тим вимогам, що висуває «Чумак», та оперативність зворотного зв'язку
Олена Грицай
Чумак
Наталія Софійчук
Ми співпрацюємо з ANCOR вже понад 3 роки в рамках проектів з підбору персоналу всіх рівнів і спеціалізацій. Як правило ми спільно підбираємо вузькопрофільних фахівців, яких важко шукати. У роботі з рекрутерами ANCOR найбільше подобається стабільність екаунт менеджменту. У нас постійний контакт, наш КАМ добре знає компанію, її потреби і особливості. Окрім цього варто відмітити моральну стійкість рекрутерів і їх позитивний настрій, навіть якщо, часом, вакансія відміняється
Наталія Софійчук
Colgate-Palmolive
Марія Бондаренко
З ANCOR почався мій шлях в HR, оскільки моя кар’єра стартувала саме в цій компанії. Ми успішно продовжили співпрацювати з ANCOR і тоді, коли у 2007 році я перейшла до мого поточного роботодавця, компанії JTI. Вже 13 років ми користуємося послугами ANCOR і дуже задоволені нашим партнерством. Клієнтоорієнтованість, професіоналізм консультантів і якість сервісу завжди залишаються на високому рівні!
Марія Бондаренко
JTI
Галина Цвіркун

Ми співпрацюємо з компанією ANCOR Ukraine, мабуть, так довго, скільки відомо про її існування. Колеги з ANCOR допомагають нам вирішувати питання всіх рівнів складності, як у рекрутингу, так і в загальному HR консалтингу. Компанія має високофахових, а головне, як на мене, клієнтоорієнтованих працівників. З ними приємно співпрацювати!

Галина Цвіркун
Meest
Інші послуги
Дослідження та опитування
Дослідження ринку кандидатів - консультаційна послуга, яка передбачає збір і аналіз даних щодо ринку праці за запитом замовника.
Дослідження та опитування
Дослідження крос-функціональної взаємодії — це послуга з оцінки ефективності персоналу з метою покращення інтеграції між підрозділами.
Дослідження та опитування
Дослідження задоволеності внутрішнього замовника — це послуга з оцінки ефективності персоналу, який виконує задачі від інших підрозділів.
Дослідження та опитування
Внутрішні опитування персоналу — це збір думок працівників за будь-яким запитом клієнта з метою покращення продуктивності і розвитку бренду роботодавця.
Дослідження та опитування
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...