Задоволеність внутрішнього замовника — Ефективна робота команд

Дослідження задоволеності внутрішнього замовника

Оцінка ефективності персоналу

Дослідження задоволеності внутрішнього замовника — це послуга, за допомогою якої можна провести оцінку ефективності персоналу з метою підвищення якості бізнес-процесів між підрозділами та рівня внутрішньої клієнтоорієнтованості. Дослідження складається за збору зворотного зв’язку від співробітників, які є корпоративними замовниками для співробітників інших підрозділів.

Наша команда допоможе отримати розгорнуту, якісну, об’єктивну інформацію про те, наскільки ефективно працює досліджувана функція. Збір даних проводиться методом опитування співробітників, які безпосередньо користуються послугами певного функціонального підрозділу.

Анкетування займає щонайбільше 15 хвилин і проходить на онлайн-платформі зі зручним і зрозумілим інтерфейсом. Ми дотримуємося повної конфіденційності під час роботи з відповідями учасників і гарантуємо повну анонімність. Якщо потрібно зібрати додаткову інформацію щодо основних зон напруги, ми організуємо роботу з фокус-групами.

За результатами дослідження ми готуємо докладний звіт із висновками та рекомендаціями. Наша команда також готова допомогти із розробкою дорожньої карти задля оптимізації бізнес-процесу і створення системи моніторингу, яка фіксуватиме зміни і покращення рівня взаємодії.
Інші послуги
Дослідження та опитування
Дослідження ринку кандидатів - консультаційна послуга, яка передбачає збір і аналіз даних щодо ринку праці за запитом замовника.
Дослідження та опитування
Дослідження залученості — це послуга зі збору зворотного зв’язку від співробітників з метою покращення їх продуктивності.
Дослідження та опитування
Дослідження крос-функціональної взаємодії — це послуга з оцінки ефективності персоналу з метою покращення інтеграції між підрозділами.
Дослідження та опитування
Внутрішні опитування персоналу — це збір думок працівників за будь-яким запитом клієнта з метою покращення продуктивності і розвитку бренду роботодавця.
Дослідження та опитування
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...