Крос-функціональна взаємодія — Ефективна робота команд

Дослідження крос-функціональної взаємодії

Оцінка ефективності персоналу

Дослідження крос-функціональної взаємодії — це послуга, завдяки якій вдається визначити сильні сторони і зони напруги між працівниками і підрозділами компанії. Така оцінка ефективності персоналу дозволяє досягти кращої інтеграції і співпраці на всіх етапах роботи.

Дослідження побудовано на перехресному опитуванні персоналу різних підрозділів за матрицею взаємодії і за 12 параметрами, яке визначає якість спільної роботи. В залежності від масштабу дослідження заповнення анкети може займати від 10 до 30 хвилин.

Опитування проводиться за індивідуальним посиланням на спеціальній платформі зі зручним, яскравим і максимально зрозумілим інтерфейсом. В рамках дослідження ми також проводимо фокус-групи та групові сесії для більш глибокого розуміння існуючої проблематики за зонами напруги. Ми дотримуємося повної конфіденційності і гарантуємо анонімність відповідей.

За результатами дослідження складається докладний звіт, який містить висновки і рекомендації щодо оптимізації крос-функціональної взаємодії між співробітниками. Наші фахівці також проводять зустрічі з керівниками підрозділів для ро
Інші послуги
Дослідження та опитування
Дослідження ринку кандидатів - консультаційна послуга, яка передбачає збір і аналіз даних щодо ринку праці за запитом замовника.
Дослідження та опитування
Дослідження залученості — це послуга зі збору зворотного зв’язку від співробітників з метою покращення їх продуктивності.
Дослідження та опитування
Дослідження задоволеності внутрішнього замовника — це послуга з оцінки ефективності персоналу, який виконує задачі від інших підрозділів.
Дослідження та опитування
Внутрішні опитування персоналу — це збір думок працівників за будь-яким запитом клієнта з метою покращення продуктивності і розвитку бренду роботодавця.
Дослідження та опитування
Огляд заробітних плат — це аналіз рівня доходу за цікавими для замовника посадами і порівняння з середніми даними по ринку.
Новини і події за темою
Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...