robota.ua: Як змінився ринок праці у Фармі за час карантину
До стрічки новин

robota.ua: Як змінився ринок праці у Фармі за час карантину

robota.ua: Як змінився ринок праці у Фармі за час карантину

З березня 2020 р. фармкомпанії в Україні відчули падіння рівня продажів лікарських засобів. Водночас складності з продажами є як у вітчизняних виробників, так і у міжнародних компаній.

Українські компанії-виробники в період пандемії зосередилися на збереженні кількості робочих місць і нарощуванні розробки, виробництва і споживання вітчизняного продукту.

Близько 50% фармацевтичних компаній в Україні оголосили про припинення найму співробітників на період карантину. З вакансій, які не втратили актуальності, в наш час залишаються фахівці (інженери, хіміки, технологи) і робочий персонал на виробництво, фахівці відділу маркетингу, а також фахівці з реєстрації лікарських засобів. Значно зменшилася потреба в працівниках зовнішньої служби («польових» співробітниках), тому що в період обмежень, пов'язаних з карантином, ці фахівці не можуть виконувати свої обов'язки повною мірою.

Катерина Ткачук, Тім-лідер напрямку «Фармація, медицина», АНКОР

У більшості фармкомпаній погіршилися продажі. Приблизно кожна п'ята компанія зберегла стабільність цього показника, а 13,2% опитаних бізнесів відзначили, що продають навіть більше.

Більше половини фарма-роботодавців «заморозили» всі вакансії. Приблизно кожна п'ята компанія лишила всі вакансії відкритими, кожна десята — продовжує набір «на заміну». Частина компаній відзначила, що вакансії (більшість або деякі) втратили актуальність.

Цікаві факти

  • Заморозили набір повністю 70% середніх фармацевтичних компаній.
  • Продовжується набір лише для вакансій на заміну в одній малій компанії.
  • Всі вакансії залишилися відкритими у половини компаній з чисельністю персоналу 500+. Чверть таких компаній зазначили, що деякі вакансії втратили актуальність (менше половини)

Більшість фарма-роботодавців, що продовжили найм, зберегли «докарантинні» пропозиції. Таких 44%. І тільки окремі компанії були змушені запропонувати кандидатам на вакансії або менші суми, ніж раніше, або дещо збільшили їх.

Детальніше - за посиланням:

https://analytics.robota.ua/pharma/

Інші новини
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...