Презентація в Одесі результатів міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019

27 червня 2019. Одеса. Компанія ANCOR Ukraine провела презентацію результатів першого в Україні міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019. Захід відбувся за підтримки кар’єрного сайту rabota.ua, журнала «Управление Персоналом» та Європейської Бізнес-Асоціації.

Дослідження об’єднало понад 9000 працездатних українців від 18 до 65 років, що відображають репрезентативну вибірку населення України: за регіоном проживання, статтю, віком, рівнем освіти, професією, тощо.

В рамках дослідження респонденти відповідали на питання щодо працевлаштування, заповнюючи онлайн-опитувальник, який складався з трьох частин. Перша визначала портрет респондента. Друга дозволила зрозуміти тренди ринку праці з точки зору переваг претендентів: в цю частину щорічно входить питання про те, які фактори є для них важливими при виборі місця роботи, а також три додаткові питання, які змінюються з року в рік. Третя частина була спрямована на формування рейтингу привабливих роботодавців. І в кожній країні людям пропонувався список роботодавців, найбільших за кількістю постійного персоналу. Кожен респондент вибирав зі списку компанії, які він знає і відповідав на просте запитання «Хотів би він там працювати чи ні».  У нашій країні респонденти оцінили 150 найбільших роботодавців з основного списку: 75 українських і 75 міжнародних компаній.

В рамках заходу 27 червня були презентовані дані щодо відповідей українців стосовно вподобань при виборі компанії-роботодавця, було продемонстровано, в чому, на думку українців, полягає різниця між пропозиціями роботодавців і очікуваннями працівників, як використовувати результати, аби вдосконалити стратегію бренду роботодавця та кого цьогоріч українці обрали найпривабливішими роботодавцями країни.

Про результати дослідження та бренд роботодавця розказали CEO компанії ANCOR Ukraine Ірина Пруднікова, регіональний директор ANCOR Ukraine Юлія Шилкевич, а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк.

Модератором заходу виступив територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч.

Підпишіться і дізнавайтеся першими про новини
Ваш імейл

інші новини