Презентація в Києві міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research Україна 2019

05 лютого 2019. Київ. Компанія ANCOR Ukraine спільно з Європейською Бізнес Асоціацією проведуть презентацію релізу незалежного міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019.

18 років, 4 континенти, 32 країни, 5755 кoмпаній об’єднують Randstad Employer Brand Research!

Ініціатором проекту Randstad Employer Brand Research є міжнародний холдинг Randstad, в Україні презентацію дослідження та церемонію нагородження організовує ANCOR Ukraine.  Сутність дослідження Randstad полягає у допомозі компаніям в їх боротьбі за таланти.

Дослідження - абсолютно прозоре, компанії-учасниці ні в якому разі не можуть вплинути на результати, оскільки не долучаються до нього на жодному з етапів. Переможці запрошуються лише на Церемонію Нагородження. Відсутнє журі, а фіналісти визначаються згідно результатів опитування респондентів і під наглядом міжнародних експертів. 

Про дослідження і урочисту церемонію нагородження переможців розкажуть віце-президент холдингу АНКОР Олексій Міронов, CEO компанії ANCOR Ukraine Ірина Пруднікова, а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк. Модератором виступить територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч.

З 2016 року міжнародним партнером з проведення дослідження стала компанія Kantar TNS. Технологія і єдиний підхід до опитування в усіх країнах дозволяють виявити корпоративні, галузеві й странові особливості. Взимку 2019 року в проекті візьмуть участь 32 країни, серед яких США, Бразилія, Китай, Австралія, Індія, ОАЕ, Малайзія, Іспанія, Італія, Німеччина, Франція, Польща, Швейцарія, Україна, тощо.

Учасницями дослідження в Україні стануть близько 200 компаній, що представляють різні індустрії ринку. Компанії не подаватимуть заявок на участь, дослідження є безкоштовним для всіх учасників і повністю оплачується організаторами –  ANCOR Ukraine  і  Randstad . На підставі результатів дослідження навесні 2019 року переможцям буде присуджено Премію.

Солодкий партнер заходу - Reprisa

Партнери заходу HR Forum та журнал «Управление Персоналом».

Підпишіться і дізнавайтеся першими про новини
Ваш імейл

інші новини