Презентація в Дніпрі результатів міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019

12 червня 2019. Дніпро. Компанія ANCOR Ukraine провела презентацію для HR фахівців, на якій оголосила результати першого в Україні міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019.. Захід відбувся за підтримки кар’єрного сайту rabota.ua та журнала «Управление Персоналом», та Європейської Бізнес-Асоціації.

Дослідження відбувалося взимку 2019 року та об’єднало понад 9000 працездатних  українців від 18 до 65 років, що відображають репрезентативну вибірку населення України: за регіоном проживання, статтю, віком, рівнем освіти, професією, тощо.

В рамках заходу були презентовані дані щодо відповідей українців стосовно вподобань при виборі компанії-роботодавця, було продемонстровано, в чому, на думку українців, полягає різниця між пропозиціями роботодавців і очікуваннями працівників, як використовувати результати, аби вдосконалити стратегію бренду роботодавця та про те, кого цьогоріч українці обрали найпривабливішими роботодавцями країни.

Про результати дослідження та бренд роботодавця розказали CEO компанії ANCOR Ukraine Ірина Пруднікова, регіональний директор ANCOR Ukraine Юлія Шилкевич, HR-expert сайта rabota.ua Тетяна Пашкіна, а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк.

Модератором заходу виступив територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч.

Підпишіться і дізнавайтеся першими про новини
Ваш імейл

інші новини