Digital система гейміфікації професійного росту від АНКОРу на Digital HR UA 2018

20.09.2018 Кадровий холдинг АНКОР в Україні виступив інформаційним партнером III міжнародної конференції Digital HR Ukraine. Олексій Міронов, віце-президент з операційного управління кадрового холдингу АНКОР, у своєму виступі презентував систему гейміфікації професійного росту HiPo.

Сучасні розробки провідних гравців ринку передбачають широкомасштабне використання цифрових технологій для вирішення завдання по управлінню проектними співробітниками і персоналом, що працює дистанційно.

Digital технології вирішують завдання автоматизації віддаленої постановки та контролю виконання співробітником робочих завдань, а також, в режимі реального часу, забезпечують залучення співробітників шляхом використання інструментів нематеріальної мотивації і модулів гейміфікація професійного зростання.

Прикладом такої технології є розробка холдингу АНКОР - система HiPо. Технологія HiPo, крім завдань, зазначених вище, робить прозорим процес кар'єрного планування співробітників, дозволяючи розробляти та запроваджувати мапу кар’єри працівника, і забезпечує, в тому числі за рахунок цього, високий рівень їх залученості.

 

Розповідаючи про HiPo, Олексій Міронов зазначив: «За підсумками реалізації пілотного проекту «Гейміфікація професійного зростання в системі HiPo» для одного з великих виробників побутової техніки АНКОР, протягом календарного року, досяг скорочення плинності персоналу на проекті на 30%, забезпечив економію витрат на оплату праці при збереженні залученості на рівні 60%».

Окрім іншого, система HiPo дозволяє бачити результати виконання найманим працівником робіт в режимі реального часу, проводити негайну корекцію дій, створювати кадровий резерв на ключові позиції, скорочувати плинність персоналу, істотно скоротити витати на навчання персоналу, а також забезпечити високу залученість персоналу при скороченні ФОТ.

Для інформації:

Міжнародна конференція Digital HR Ukraine 2018 - спеціальний проект, який об'єднує HR-професіоналів, що вже використовують або планують впроваджувати інноваційні HR-tech інструменти у своїх компаніях. В 2018 році конференція проходитиме втретє.

Підпишіться і дізнавайтеся першими про новини
Ваш імейл

інші новини