АНКОР виступає інформаційним партнером OTIUM Academy

11.11.2018 Кадровий холдинг АНКОР в Україні виступає інформаційним партнером дискусії OTIUM Academy на тему «Просвітництво сьогодні» (Enlightenment Now). 

В рамках заходу відбудеться обговорення книги Стівена Пінкера "Просвітництво сьогодні", яку Білл Гейтс назвав "my new favorite book of all time" (моя нова найулюбленіша книга).

 

У книзі пан Пінкер стверджує, що прогрес реально існує. Згідно його теорії ідея прогресу – це гіпотеза, що перевіряється емпірично. На підставі аналізу різних даних (книга містить 75 графіків і багато фактологічного матеріалу) Пінкер намагається переконати читачів, що мати сумнів в ідеї прогресу нераціонально і навіть небезпечно.

 

Але наскільки переконливі його доводи? Чи можна вважати його позицію добре обгрунтованою? У відкритій дискусії OTIUM Academy, разом із філософом Андрієм Баумейстером,  критично проаналізує аргументи і доказові стратегії Стівена Пінкера.

Приєднуйтесь до он-лайн трансляції в неділю, 11 листопада о 14-00 на сторінці OTIUM.Academy - https://www.facebook.com/OTIUM.Academy/ .

Для інформації:

OTIUM Academy - освітній проект, місія якого - формування освіченого, договороздатного, дієздатного авангарду українського суспільства для набуття Україною суб'єктності у світовому інтелектуальному та культурному просторі.

https://www.youtube.com/channel/UCih_ptvcpgfw5fnlHj8w_Cw/featured

Підпишіться і дізнавайтеся першими про новини
Ваш імейл

інші новини