АНКОР в Україні виступає партнером одеського IT Форума BIT-2018

Кадровий холдинг АНКОР в Україні виступає інформаційним партнером Міжнародного Форума «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018), що відбудеться 8 листопада в Одесі  за адресою Gagarinn Hotel, вул. Гагарінське плато, 5Б.

В рамках BIT-2018 відвідувачі зможуть дізнатися і обговорити з колегами та представниками провідних вендорів актуальні питання і тенденції, що пов'язані з використанням хмарних та IP-технологій, інфраструктурою та використанням даних,  відкрити для себе «Інтернет речей», а також отримати відповіді на актуальні питання – засоби захисту від кіберзлочинів, хакерських атак та інформаційна безпека.

 

На Форумі відбудуться виступи:

  • «Arcserve: захист даних у гібридних середовищах», Володимир Людвіновський, Архітектор інфраструктурних рішень, Oberig IT
  • «Основні питання юридичної безпеки IT-проектів в Україні», Ігор Биков, IT-юрист, Tsykhonya Lawyers
  • «iSwan - хмарний ERP-BI-CRM сервіс для малого і середнього бізнесу», Михайло Лебединський, Директор по IТ, Swan
  • «UCloud. Приклади використання, Данило Бєлов, Директор з розвитку , UCloud
  • «Додатковi рiшення ESET для всебiчного захисту IТ-iнфраструктури», Дмитро Федоренко, провiдний менеджер вiддiлу продажiв, ESET Україна
  • «Автоматизація та оптимізація бізнес-процесів компанії за допомогою хмарних рішень», Антон Скоков, керівник команди по впровадженню онлайн-сервісу електронного документообігу "Вчасно", ТОВ "Вчасно Сервіс"
  • «Новiтнi технологiчнi розробки ESET для протидiї сучасним кібератакам», Вячеслав Заріцький, провідний технічний спеціаліст, ESET Україна
  • «Нова екосистема хмарних рішень De Novo», Дмитро Бахмацький, директор з маркетингу, De Novo

 

Інформація постійно оновлюється на сайті:

https://odesa-2018.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP18ANC

 

Протягом всього часу проведення Форуму діятиме виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму - нетворкінг, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів. Окрім цього відвідувачів BIT-2018 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів.

Організатор заходу: CIS Events Group

CIS Events Group - міжнародне маркетингове агенство (www.ciseventsgroup.com), що фокусується на ІТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агенство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

Підпишіться і дізнавайтеся першими про новини
Ваш імейл

інші новини