ANCOR Ukraine виступає інформаційним партнером Міжнародного Гранд Форуму BIS-20199

ANCOR Ukraine виступає інформаційним партнером Міжнародного Гранд Форуму «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Smart Building» або BIS-2019 в Києві, який відбудеться 11 квітня за адресою: Ультрамарин Хол, РК «Ультрамарин», 3-й поверх, вул. Василя Липківського, 1А.

Це унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

Одна з найбільш цінних складових Форуму - спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

На Форумі відбудуться наступні виступи:

• «Cтандартизація телекомунікаційної інфраструктури», Віктор Каток, віце-голова 15 Дослідницької комісії МСЕ, почесний зв'язківець України
• «Пневматична прокладка оптичного кабелю», Антон Подчеко, комерційний директор, «Синергія»
• «Організація оптичних кросів підвищеної ємності в центрах обробки даних», Сергій Кирик, менеджер з продажу, «УКРКОМ ЛАЙН»
• «Життя українського експлуататора», Олександр Стець, начальник Центру Технічного Обслуговування та Експлуатації № 2, «Атраком»
• «Зустрічаємо оновлений ISO/IEC11801 з підтримкою 40Gb/s», Владислав Ріцький, Technical Manager Premium-Line Systems, GmbH
• «Застосування бездротових технологій зв'язку TETRA, WI-FI І ІН. для критично важливої інфраструктури та масового ринку», Олег Соболєв, член робочої групи з кібербезпеки Комітету з електронних комунікацій Торгово-промислової палати України, голова правління, Асоціація Wireless Ukraine

Реєстрація та більш детальна інформація доступна за посиланням:
https://kyiv-bis-2019.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP19ANC

Організатором заходу є:
Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group Global (www.ciseventsgroup.com)
Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

Підпишіться і дізнавайтеся першими про новини
Ваш імейл

інші новини