АНКОР на VI Міжнародному бізнес-форумі КНЕУ
До стрічки новин

АНКОР на VI Міжнародному бізнес-форумі КНЕУ

15.06.2018 Керівник напрямку HR-консалтингу Інна Степаненко виступила з презентацією на VI Міжнародному бізнес-форумі «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство».

В рамках бізнес-форуму, який організував та провів Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Інна Степаненко виступила з презентацією на панельній дискусії на тему «HR-сертифікація в Україні: потреби бізнесу vs можливості освіти».

Як незалежний експерт, Інна поділилася досвідом роботи АНКОРу та розповіла наскільки сертифіковані HR'и користуються попитом на ринку праці, є чи сертифікація обов'язковою вимогою для кандидатів в заявках від роботодавців і які найпопулярніші програми сертифікації є в Україні.

Після виступу спікерів і дискусії була фасілітаціонная сесія, на якій учасники в групах описували всі можливі плюси і мінуси можливої української HR-сертифікації на базі ВНЗ.

Для довідки:

КНЕУ (Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана) було засновано в 1908 році. Загалом у КНЕУ навчається більше 15 тис. студентів. Тільки у базовому навчальному закладі їх навчають 8 академіків та член-кореспондентів Національної академії наук України і галузевих академій, понад 140 професорів, докторів наук та 619 кандидатів наук і доцентів.

Інші новини
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...