Новий офіс ANCOR в Тайланді
До стрічки новин

Новий офіс ANCOR в Тайланді

Новий офіс ANCOR в Тайланді

Вихід на ринок Південно-Східної Азії - закономірний етап на шляху розвитку ANCOR. Ми готові ділитися досвідом і обмінюватися знаннями з новими колегами. Першим кроком в цьому напрямку буде формування в ANCOR спеціальної команди. Найближчим часом вона відправиться в Таїланд з метою розвитку нових для Parker Bridge продуктів і послуг.

За словами генерального директора ANCOR Сергія Салікова: «Тайланд – це країна, що володіє неймовірним потенціалом для розвитку консалтингової індустрії. Ми раді, що компанія Parker Bridge Recruitment стала частиною великої родини ANCOR. Будь-яка сім'я тримається на взаємній повазі, довірі та цінностях. Цінності наших компаній багато в чому збігаються. Саме вони визначають стратегію нашої співпраці: динамічно рухатися вперед, розвивати свій професіоналізм і досягати вражаючих результатів».  

Річард Малпелі (Richard Malpeli), генеральний директор Parker Bridge: «Прийшов час для нової глави. Підтримка, ресурси і далекоглядність такого великого гравця на світовому ринку, як ANCOR, допоможе нам стати краще. У нас одні і ті ж амбіції і цілі: бути не тільки кращою, не тільки найбільшою, але і найдинамічнішою і гнучкою рекрутинговою компанією в Таїланді і згодом у всій Південно-Східній Азії. Протягом найближчих п'яти років ми будемо визначати тенденції на ринку. Я особисто з нетерпінням чекаю нових завдань».

Вихід на новий ринок дозволить ANCOR розширити партнерські зв'язки і збільшити масштаб бізнесу.

Інші новини
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...