Новини

Новини

Журнал "Управление персоналом" поделился статьей, где Андрей Данилюк рассказывает про новые реалии и данные работы с брендом работодателя в период карантина, пандемии.
Детальніше
"Перед выходом на работу за рубежом нужно пройти этап самоизоляции, во время которого сотрудник оплачивает жилье самостоятельно, или сдать тест на коронавирус, который также оплачивается сотрудником. Работодатель тоже несет дополнительные расходы: каждого сотрудника он обязан обеспечить средствами индивидуальной защиты (СИЗами). Кроме того, стала дольше процедура выдачи выездных и визовых документов", — руководитель проектного подбора международной стаффинговой группы ANCOR Ukraine Александр Бойко.
Детальніше

Минулий рік пройшов так, як ніхто з нас не міг очікувати. Це був час екстраординарних викликів і для співробітників, і для роботодавців. Тепер потрібно винести уроки, які дав нам 2020 рік, і будувати нову стратегію, яка приведе компанію до успіху. І побудова бренду роботодавця є очевидним пріоритетом, здатним зробити як коросткостроковий, так і довгостроковий внесок у розвиток компанії.

Детальніше

Randstad Employer Brand Research – дослідження бренду роботодавця на замовлення Randstad * – проводиться щорічно з 2000 року. У 2021 році географія дослідження включає 34 країни, які сукупно становлять понад 80% світової економіки.

Детальніше
14 квітня відбулась урочиста церемонія Randstad Employer Brand Research, під час якої було оголошено результати цьогорічного незалежного міжнародного дослідження бренду роботодавця в Україні. В рамках дослідження міжнародна стаффінгова група ANCOR Ukraine та міжнародна корпорація Randstad оголосили перелік компаній, які українці обрали найпривабливішими!
Детальніше
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...