Навчання та розвиток персоналу | ANCOR Ukraine
До переліку публікацій

Журнал Управление персоналом №1: огляд дослідження навчання навичкам у 2021 році

Журнал Управление персоналом №1: огляд дослідження навчання навичкам у 2021 році

Анонімне перехресне дослідження «Професійне навчання та розвиток персоналу», проведене наприкінці 2021 року компанією ANCOR Ukraine за інформаційної підтримки Американської торгової палати в Україні, розглянуло особливості запиту бізнесу та людей на навчання.

Огляд навичок - технічних (hard), "м'яких" (soft) і цифрових (digital) показав, що як роботодавці, так і співробітники найбільш важливими вважають "м'які" навички. Однак при найближчому розгляді з'ясувалося, що говорячи про значущість soft&digital, обидві групи респондентів не завжди інвестують у їх розвиток, а воліють вкладати в hard skills, при цьому цифрові навички наближаються за оцінками важливості до технічних.

Наведемо цікаві цифри дослідження:

Говорячи про дефіцит навичок, співробітники та керівники солідарні в тому, що навички необхідно суттєво оновлювати хоча б раз на три роки – для відповідності сучасним технологіям та потребам компанії. Як головні обставини необхідності навчання респонденти відзначили:

  • Підвищення кваліфікації

  • Кар’єрний розвиток

  • Підвищення вимог до професії

Матеріал люб'язно надано редакцією журналу Управління персоналом №1, січень 2022 року. Першоджерело за посиланнямІнші публікації
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...