Значення worl-life balance
До переліку публікацій

Фокус: Чому так важливий work-life balance

Фокус: Чому так важливий work-life balance

Юлія Шилкевич, керівник департаменту регіонального рекрутменту групи компаній ANCOR Ukraine, в коментарі для журналу Фокус: Чому так важливий work-life balance

"Зараз на ринку праці склалася така ситуація, при якій роботодавцям складно знайти кваліфікованих співробітників, тому вони пропонують конкурентні умови з дотриманням балансу роботи і особистого життя. Якщо співробітники вирішують працювати під час відпустки, це, як правило, їх особистий вибір, але ніяк не вимога керівництва. Більш того, менеджмент може не схвалювати таку ініціативність підлеглих. Я сама - керівник і розумію, що якщо мій співробітник у свою відпустку не «перезавантажиться", то його ефективність може серйозно знизитися".

Однак не варто забувати про те, що в Україні існують певні соціальні фактори, які змушують людей працювати у вихідні дні, і у відпустках. Збільшення доходу під час свого відпочинку на основній роботі стає основною метою через нестабільний фінансовий стан і скромних зарплат. За словами Юлії, вона особисто знайома з представниками робітничих професій, які використовують свою відпустку для поїздки на заробітки за кордон, зокрема - в Польщу. І це не поодинокий випадок, а також вони стосуються не тільки фізичної праці: представники "білих комірців" нерідко під час відпустки беруть додаткові фріланс-проекти та заробляють гроші, сидячи на пляжі.


Читайте повну версію статті на focus.ua

Інші публікації
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...