Talent acquisition | ANCOR Ukraine
До переліку заходів

ANCOR UKRAINE виступив на зустрічі експертної ради асоціації HR PRO

ANCOR UKRAINE виступив на зустрічі експертної ради асоціації HR PRO

В рамках заходу директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк виступив із презентацією на тему еволюції послуги talent acquisition (залучення талантів) в Україні за даними однойменного дослідження ANCOR Ukraine. Дослідження було проведено восени 2021 року з метою зрозуміти, як організований рекрутмент в компаніях різних галузей економіки, з якими викликами та нестандартними завданнями рекрутери стикаються щодня, як оцінюють ефективність функції зараз, і як вони використовують технологічні рішення, представлені на ринку.

Андрій Данілюк: "Функція рекрутменту стає критично важливою, оскільки з кожним роком залучати спеціалістів все важче. Сучасний ринок праці – це, безперечно, ринок кандидата. Побудова взаємної домовленості рекрутменту та бізнесу про ключові пріоритети протягом року (швидкість та вартість закриття вакансій, якості кандидатів), без сумніву, мають бути в пріоритеті HR. Бізнес, у свою чергу, має взяти на себе зобов'язання щодо зворотного зв'язку".

ANCOR Ukraine пишається отриманою відзнакою Асоціації HR Pro «за внесок в розвиток HR-суспільства України» та висловлює глибоку вдячність професіоналам сфери управління персоналом за довіру.


  Для довідки:

Асоціація HR Pro створена як ресурсний, інформаційний та комунікаційний центр для HR-спільноти. Основними напрямками роботи Асоціації стали підтримка та розвиток професіоналів у цій галузі та надання унікальних можливостей своїм учасникам.

Інформаційна платформа асоціації об'єднує понад 3 тисячі респондентів, понад 650 активістів по всій Україні та близько 70 експертів національного рівня на заходах та зустрічах. 


Інші заходи
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...