Інклюзивність і недопущення дискримінації
  • Головна
  • Інклюзивність і недопущення дискримінації

Інклюзивність і
недопущення дискримінації

ANCOR прагне забезпечити соціокультурне різноманіття співробітників і не сприймає будь-які види дискримінації, заохочення дискримінації та переслідування.

Основою різноманіття Компанія вважає повагу та визнання цінності відмінностей між працівниками компанії за віком, статтю, етнічнію приналежністю, культурою, релігією, фізичними особливостями, гендерною ідентичністю, національністю, соціальним походженням й іншими характеристиками.

Інклюзивність - забезпечення в корпоративній культурі компанії різноманіття, а також підтримка та стимулювання розвитку професійних навичок, здібностей, інших якостей і фізичних особливостей кожного працівника компанії.

При прийнятті рішень про приймання на роботу, професійну підготовку, переведення на іншу посаду, розподіл відповідальності, оцінку результатів праці та її оплату, працівники Компанії керуються принципами справедливості, практичними та теоретичними знаннями, досвідом і навичками кандидатів і працівників.

Кожному працівникові надаються можливості для навчання, реалізації свого професійного потенціалу та розвитку всередині компанії.

Серед працівників Компанії регулярно проводяться різні опитування залученості та зворотний зв'язок для визначення факторів, що мотивують і демотивують, виявлення можливих перешкод для реалізації своєї професійної діяльності.


Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...