Протидія корупції

Протидія корупції

ANCOR відкрито заявляє про неприйняття корупції у будь-яких її формах і проявах, що означає повну заборону для керівників, працівників, а також інших осіб, що діють від імені Компанії та / або в її інтересах, прямо або побічно, особисто або через будь-яке посередництво брати участь у корупційних діях.

Корупція - це зловживання службовим становищем, дача та одержання хабаря, зловживання повноваженнями, комерційний підкуп або інше незаконне використання фізичною (посадовою) особою свого службового становища всупереч законним інтересам суспільства та держави з метою отримання вигоди у вигляді грошей, цінностей, іншого майна або послуг майнового характеру, інших майнових прав для себе або для третіх осіб або незаконне надання такої вигоди зазначеній особі іншими фізичними особами. Корупцією також є вчинення діянь, зазначених вище, від імені та / або в інтересах Компанії.

ANCOR вживає всіх необхідних заходів, спрямованих на профілактику та припинення корупційних дій.

Керівництво Компанії зацікавлене у своєчасному отриманні інформації про факти корупції, які мають місце, або знаходяться в процесі підготовки, а також про факти звернення до працівників Компанії будь-яких осіб для схилення їх до вчинення корупційних правопорушень з метою їх недопущення.


Напишіть нам
Маєте питання?
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...