Стажировки в ANCOR

Стажування в ANCOR

Знайдено 0 вакансій
Місто
Пройдіть стажування
від ANCOR
Знайдіть себе серед найкращих!
Хочу в ANCOR
STP_1170web.jpg
Стажування від
1 місяця
Оформлення практики
у ВНЗ
Гнучкий графік роботи
від 20 годин
на тиждень
Можливість
дистанційної
роботи

Відгуки наших стажерів
Зробила перший крок у "внутрішню кухню" ANCOR. На рівні здорового глузду, я досить багато розуміла загальних характеристик кандидатів і того, як слід поводитися на інтерв'ю, але завдяки стажуванню я дізналася дуже багато специфіки різних професій, типів посад, вікові переваги, тощо. З моєю командою рекрутменту мені супер комфортно. На будь-яке питання швидко і детально відповідають, перший час після інтерв'ю спеціально розповідали кожну деталь, чому кандидат сподобався або не сподобався. А зараз я вже не стажер, а співробітник компанії!
Кондакова Анастасія
Мої перші враження про ANCOR Ukraine склалися ще до початку стажування, а саме з ярмарок вакансій в університеті, де я навляюсь, та з численних заходів для студентів під назвою HR Inside. Для мене ANCOR став компанією, яка близька до студентів та бачить в них потенціал. Загальні враження більш ніж позитивні. Навіть не віриться, що добігає кінця 3й місяць в компаній, час пройшов надзвичайно швидко. Але я отримав пропозицію про роботу! Тож – перспектива є!
Ярощук Валерій
Моє стажування в ANCOR Ukraine почалося доволі несподівано. Але як кажуть «щось несподіване може стати для тебе чимось насправді особливим». Так і вийшло! Спонтанна заявка на стажування привела мене до бажаного досвіду у сфері маркетингу. Я потрапила до чудової команди, де мені дають цікаві різнопланові завдання а також, що важливо, враховують та цікавляться моїми думками. Це стажування - чудовий старт для моєї кар’єри і я дуже вдячна за таку можливість!
Кондратьєва Софія
Фотогалерея ANCOR
1
2
3
4
5
6
7
ANCOR Start у соцмережах
Робота в ANCOR

Ми вміємо вирішувати складні нестандартні задачі й використовуємо провідні технології. Наш ключовий пріоритет - це результат роботи і взаємний успіх.

Дізнатися більше
раб_анкор_тизер_2.jpg
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Хочу в ANCOR!
Загрузка...
Заявка на услугу
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...