Стажировки в ANCOR

Стажування в ANCOR

Знайдено 0 вакансій
Місто
Пройдіть стажування
від ANCOR
Знайдіть себе серед найкращих!
Хочу в ANCOR
STP_1170web.jpg
Стажування від
1 місяця
Оформлення практики
у ВНЗ
Гнучкий графік роботи
від 20 годин
на тиждень
Можливість
дистанційної
роботи

Відгуки наших стажерів
Мої перші враження про ANCOR Ukraine склалися ще до початку стажування, а саме з ярмарок вакансій в університеті, де я навляюсь, та з численних заходів для студентів під назвою HR Inside. Для мене ANCOR став компанією, яка близька до студентів та бачить в них потенціал. Загальні враження більш ніж позитивні. Навіть не віриться, що добігає кінця 3й місяць в компаній, час пройшов надзвичайно швидко. Але я отримав пропозицію про роботу! Тож – перспектива є!
Ярощук Валерій
Я надзвичайно вдячна моєму наставнику Ользі Гришко за корисні поради, цікаву інформацію та терпіння . Я була першим стажером за напрямком HR і, попри дистанційну роботу, я змогла подолати власний стереотип "я не зможу". Довгий час вважала, що творча робота - це не про мене, але за допомогою стажування я змогла відкрити у собі новий талант!

Спершу мені було незвично працювати в такому високому темпі, але з часом я змогла переналаштуватися та повірити в себе. Підтримка наставника була важливою для мене. Я навчилася працювати з соціальними мережами, створювати цікавий контент за допомогою фоторедакторів, чітко та грамотно висловлювати свої думки. Працювати в такій креативній команді було надзвичайно круто! 

Прокопець Олександра
Моє стажування у відділі маркетингу з ANCOR було наповнене викликами для мене, які зараз для мене стали чудовим досвідом. Я дуже вдячна моєму керівнику Ірині Кононовій, яка давала мені змогу творчо відкритися, я змогла показати свої ідеї, деякі з них були прийняті! Я пройшла чудову школу, яка була наповнена цікавими та нестандартними завданнями.

Робота в компанії наповнена дружньою атмосферою, яка надихає на ще кращі результати, оскільки тут надається велика кількість можливостей для вдосконалення своїх навичок та знань. Мій період стажування пройшов надто швидко та корисно, що ніколи не буде забуте мною. Дякую ANCOR за таку крутий шанс розкрити себе!

Посідай Катерина
Фотогалерея ANCOR
1
2
3
4
5
6
7
Заходи і події
ANCOR Start у соцмережах

Робота в ANCOR

Ми вміємо вирішувати складні нестандартні задачі й використовуємо провідні технології. Наш ключовий пріоритет - це результат роботи і взаємний успіх.

Дізнатися більше
раб_анкор_тизер_2.jpg
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...