Стажировки в ANCOR

Стажування в ANCOR

Знайдено 2 вакансії
Місто
Пройдіть стажування
від ANCOR
Знайдіть себе серед найкращих!
Хочу в ANCOR
STP_1170web.jpg
Стажування від
1 місяця
Оформлення практики
у ВНЗ
Гнучкий графік роботи
від 20 годин
на тиждень
Можливість
дистанційної
роботи

Відгуки наших стажерів
Я знайшла в ANCOR чимало різних можливостей для навчання. Мені надали доступ до корпоративної бібліотеки, де можна знайти книги різних жанрів і тем та доступ до внутрішніх лекцій і курсів ANCOR. Я дуже рада, що потрапила до відділу маркетингу і моєї наставницею стала Ірина Кононова. Ми були завжди у важливі моменти на зв'язку. Ірина допомогла мені адаптуватися і завжди давала зворотний зв'язок на всі завдання, познайомила з усією міжнародною компанією маркетингу. В ANCOR у мене було багато «вперше». Завдяки стажуванню я набула досвіду роботи в міжнародній команді і дізналася про особливості ринку і роботи каналів комунікацій в Україні і в інших країнах.
Владислава Віннікова
Дуже добре, мені сподобалося стажування у департаменті Рекрутменту, сподобалося як мій наставник Юлія Кіріллова побудувала програму навчання. Складно було тільки спочатку, наприклад, робити перші дзвінки кандидатам, працювати зі складними питаннями та із запереченнями. Якщо чесно, найскладніше було просто подзвонити. Але в мене все вийшло! Я навчилася правильно проводити телефонне інтерв'ю, а потім – і особисте інтерв'ю. Я просто в захваті від рекрутменту! У стажуванні сподобалося те, що мені дійсно багато довіряли. Покращувати у програмі стажування нічого, я задоволена результатом. І отримала пропозицію про роботу
Марія Шамрай
Мої перші враження про ANCOR Ukraine склалися ще до початку стажування, а саме з ярмарок вакансій в університеті, де я навляюсь, та з численних заходів для студентів під назвою HR Inside. Для мене ANCOR став компанією, яка близька до студентів та бачить в них потенціал. Загальні враження більш ніж позитивні. Навіть не віриться, що добігає кінця 3й місяць в компаній, час пройшов надзвичайно швидко. Але я отримав пропозицію про роботу! Тож – перспектива є!
Ярощук Валерій
Фотогалерея ANCOR
1
2
3
4
5
6
7
ANCOR Start у соцмережах

Робота в ANCOR

Ми вміємо вирішувати складні нестандартні задачі й використовуємо провідні технології. Наш ключовий пріоритет - це результат роботи і взаємний успіх.

Дізнатися більше
раб_анкор_тизер_2.jpg
ANCOR Corporate Websites
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...
Logo ANCOR
Загрузка...